merilista
5.8MERIOpkomend gebied
4-slaapkamer Villa in Alicante — €2.135.000

Alicante · Spain

4-slaapkamer Villa in Alicante — €2.135.000

+10

4-slaapkamer Villa in Alicante — €2.135.000

Alicante · Spain

€2,135,000·Villa·4 bedrooms·6 bathrooms·535 m²·MERI 5.8

Altea, een stad in de noordelijke provincie Alicante, staat bekend om zijn serene kustcharme en mediterraan klimaat. Deze woning is gelegen in een goed aangeschreven buurt, op korte afstand van het stadscentrum, dat essentiële voorzieningen biedt zoals scholen, supermarkten en medische faciliteiten. Bovendien ligt het dichtstbijzijnde strand en de jachthaven op ongeveer 5 km afstand, terwijl recreatiemogelijkheden, waaronder een golfbaan en tennisclub, in de nabije omgeving te vinden zijn. De locatie biedt ook gemakkelijke toegang tot aangrenzende steden zoals Benidorm en Calpe, die beide binnen 20 minuten te bereiken zijn.

Deze woning is bijzonder geschikt voor investeerders die op zoek zijn naar langetermijnverhuur of kopers van een tweede huis die een seizoensverblijf zoeken. Met een ruime indeling van 535 m² en een concurrerende prijs van €2.135.000, biedt het een haalbare kans op de huidige vastgoedmarkt in Altea. De combinatie van voorzieningen en een gunstige locatie kan aantrekkelijk zijn voor degenen die overwegen te verhuizen of een levensstijlverandering in een rustige kustomgeving te maken.

Waarom deze woning opvalt

• Altea is een gewilde regio met een sterke vraag naar woningen.

• De woning is concurrerend geprijsd voor zijn grootte en biedt potentieel voor waardevermeerdering.

• Geschikt voor langetermijnverhuur, gebruik als tweede woning of als verhuisoptie.

TypeVilla
Slaapkamers4
Badkamers6
Woonoppervlak535 m²
Plot area1252 m²
Prijs / m²€3,991
StadAlicante
LandSpain
BronTEKCE Vastgoed
Lijst-IDtekce_ALC-00607-4-DetachedVilla

Location

Meer in alicante

2-slaapkamer appartement in Málaga — €575.000

2-slaapkamer appartement in Málaga — €575.000

Málaga · Apartment

€575,000

3-slaapkamer appartement in Marbella — €845.000

3-slaapkamer appartement in Marbella — €845.000

Málaga · Apartment

€890,000

2-slaapkamer appartement in Marbella — €660.000

2-slaapkamer appartement in Marbella — €660.000

Marbella · Apartment

€660,000

€2,135,000

3,991 / m²·MERI 5.8
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Snelle contact — we sturen u het volledige vastgoedrapport

Gratis · Geen verplichtingen · Antwoord binnen 24u

Visit MeriSignature →

Marktgegevens op Merilista zijn afkomstig van officiële openbare bronnen (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) en zijn alleen voor informatieve doeleinden. MERI-scores zijn vergelijkende indicatoren — geen financieel advies. Voer altijd onafhankelijk onderzoek uit voordat je investeringsbeslissingen neemt. Disclaimer