merilista
8.6MERISterke investering
1-slaapkamer appartement in Antalya — €110.000

Antalya · Turkey

1-slaapkamer appartement in Antalya — €110.000

+41

1-slaapkamer appartement in Antalya — €110.000

Antalya · Turkey

€110,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·70 m²·MERI 8.6

Altıntaş, een wijk in Antalya, kenmerkt zich door de combinatie van historische betekenis en moderne ontwikkeling. De Quality Flats in het Precious Viva Defne Project zijn strategisch gelegen op 4,4 kilometer van de luchthaven van Antalya, wat zorgt voor gemakkelijke toegang tot reizen. Nabijgelegen voorzieningen zijn onder andere Lara Beach, het TerraCity Shopping Center en culturele locaties zoals de oude stad Perge, allemaal binnen een korte rit. Dit gebied wordt steeds meer erkend om zijn goed geplande woonprojecten en rijke voorzieningen, waardoor het een aantrekkelijke locatie is voor verschillende kopers.

Ideaal voor investeerders en kopers van een tweede woning, biedt dit pand een solide kans in een snel ontwikkelende markt. Het lokale vastgoedlandschap in Altıntaş wordt gekenmerkt door een groeiende vraag vanwege de gunstige ligging en kwaliteitsbouw. Met 70 vierkante meter woonruimte is het appartement ontworpen voor comfortabel wonen, aantrekkelijk voor degenen die zowel een hoofdverblijf als een strategische investering zoeken.

Waarom deze woning opvalt

• Altıntaş ervaart een toenemende vraag door de moderne ontwikkelingen en de nabijheid van belangrijke locaties.

• Met een prijs van €110.000 biedt het appartement een concurrerende waarde binnen de lokale markt.

• Geschikt voor langdurige verhuur of als persoonlijke woning in een levendige gemeenschap.

TypeApartment
Slaapkamers1
Badkamers1
Woonoppervlak70 m²
Plot area15 m²
Prijs / m²€1,571
StadAntalya
LandTurkey
BronTEKCE Vastgoed
Lijst-IDtekce_AYT-03237-1-MiddleFloor

Location

Meer in antalya

4-slaapkamer villa in Belek, Antalya — €1.390.000

4-slaapkamer villa in Belek, Antalya — €1.390.000

Antalya · Villa

€1,390,000

2-slaapkamer appartement in Çankaya Ankara — €283,000

2-slaapkamer appartement in Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

4-slaapkamer appartement in Trabzon — €227.000

4-slaapkamer appartement in Trabzon — €227.000

Trabzon · Apartment

€228,000

€110,000

1,571 / m²·MERI 8.6
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Snelle contact — we sturen u het volledige vastgoedrapport

Gratis · Geen verplichtingen · Antwoord binnen 24u

Visit MeriSignature →

Marktgegevens op Merilista zijn afkomstig van officiële openbare bronnen (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) en zijn alleen voor informatieve doeleinden. MERI-scores zijn vergelijkende indicatoren — geen financieel advies. Voer altijd onafhankelijk onderzoek uit voordat je investeringsbeslissingen neemt. Disclaimer