merilista
6.9MERIStabiele markt
4-slaapkamer villa in Antalya — €665.000

Antalya · Turkey

4-slaapkamer villa in Antalya — €665.000

+18

4-slaapkamer villa in Antalya — €665.000

Antalya · Turkey

€640,000·Villa·4 bedrooms·4 bathrooms·290 m²·MERI 6.9

Kaş Kalkan, een kustplaats nabij Antalya, ligt dicht bij beroemde stranden en historische bezienswaardigheden. Gelegen op slechts 4 km van het centrum van Kalkan en 5 km van het dichtstbijzijnde strand, wordt dit gebied gekenmerkt door een mediterraan klimaat met 300 dagen zon per jaar. De villa's staan op percelen van 500 m² en bieden een wijd uitzicht op de zee en de omliggende eilanden, wat de aantrekkingskracht vergroot voor degenen die op zoek zijn naar een rustige woonomgeving.

De 4-slaapkamer villa's zijn geschikt voor verschillende kopers, waaronder investeerders die op zoek zijn naar huurinkomsten, kopers van een tweede woning die een vakantieverblijf willen, en verhuizers die een evenwichtige levensstijl in een schilderachtige omgeving wensen. De lokale markt toont een constante vraag naar onroerend goed in dit gebied, ondersteund door de natuurlijke schoonheid en toeristische attracties, wat het een haalbare optie maakt voor zowel langetermijninvesteringen als persoonlijk gebruik.

Waarom deze woning opvalt

• De kustcharme van Kalkan en de nabijheid van stranden stimuleren een sterke vraag naar onroerend goed.

• Met een prijs van €665.000 bieden deze villa's een concurrerende positie voor hun grootte en voorzieningen.

• Ideaal voor huurinkomsten, gebruik als tweede woning of als langdurige woning in een gewilde locatie.

TypeVilla
Slaapkamers4
Badkamers4
Woonoppervlak290 m²
Plot area500 m²
Prijs / m²€2,207
StadAntalya
LandTurkey
BronTEKCE Vastgoed
Lijst-IDtekce_AYT-04048-4-DetachedVilla

Location

Meer in antalya

4-slaapkamer villa in Belek, Antalya — €1.390.000

4-slaapkamer villa in Belek, Antalya — €1.390.000

Antalya · Villa

€1,390,000

2-slaapkamer appartement in Çankaya Ankara — €283,000

2-slaapkamer appartement in Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

4-slaapkamer appartement in Trabzon — €227.000

4-slaapkamer appartement in Trabzon — €227.000

Trabzon · Apartment

€228,000

€640,000

2,207 / m²·MERI 6.9
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Snelle contact — we sturen u het volledige vastgoedrapport

Gratis · Geen verplichtingen · Antwoord binnen 24u

Visit MeriSignature →

Marktgegevens op Merilista zijn afkomstig van officiële openbare bronnen (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) en zijn alleen voor informatieve doeleinden. MERI-scores zijn vergelijkende indicatoren — geen financieel advies. Voer altijd onafhankelijk onderzoek uit voordat je investeringsbeslissingen neemt. Disclaimer