merilista
7.2MERIGoede kans
1-slaapkamer appartement in Altıntaş, Antalya — €128.000

Antalya · Turkey

1-slaapkamer appartement in Altıntaş, Antalya — €128.000

+33

1-slaapkamer appartement in Altıntaş, Antalya — €128.000

Antalya · Turkey

€123,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·60 m²·MERI 7.2

Altıntaş, gelegen in het Aksu-district van Antalya, ontwikkelt zich tot een opmerkelijk woongebied. Deze omgeving kenmerkt zich door de nabijheid van belangrijke voorzieningen, waaronder Lara Beach, dat op slechts 9 km afstand ligt, en de internationale luchthaven van Antalya, gelegen op 7 km van de ontwikkeling. De buurt biedt ook essentiële diensten zoals winkelen in TerraCity Mall, medische faciliteiten in het Medicalpark Hospital en entertainmentopties in The Land of Legends, allemaal binnen een korte rijafstand.

Deze woning is goed geschikt voor verschillende kopers, waaronder investeerders die op zoek zijn naar verhuurmogelijkheden en individuen die een tweede huis willen in een regio met een groeiende vastgoedmarkt. De lokale markt in Altıntaş toont tekenen van sterke vraag, gedreven door zowel binnenlandse als internationale interesse, waardoor het een aantrekkelijke optie is voor degenen die overwegen om op lange termijn te investeren of een levensstijlverandering te maken in een levendige gemeenschap.

Waarom deze woning opvalt

• Altıntaş wint aan populariteit vanwege de strategische ligging en de nabijheid van de kust.

• Met een prijs van €128.000 biedt de woning een concurrerende waarde in een groeiende markt.

• Geschikt voor kortetermijnverhuur of als vakantiehuis, afgestemd op diverse levensstijlbehoeften.

TypeApartment
Slaapkamers1
Badkamers1
Woonoppervlak60 m²
Plot area64108 m²
Prijs / m²€2,050
StadAntalya
LandTurkey
BronTEKCE Vastgoed
Lijst-IDtekce_AYT-04302-1-GroundFloor

Location

Meer in antalya

4-slaapkamer villa in Belek, Antalya — €1.390.000

4-slaapkamer villa in Belek, Antalya — €1.390.000

Antalya · Villa

€1,390,000

2-slaapkamer appartement in Çankaya Ankara — €283,000

2-slaapkamer appartement in Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

4-slaapkamer appartement in Trabzon — €227.000

4-slaapkamer appartement in Trabzon — €227.000

Trabzon · Apartment

€228,000

€123,000

2,050 / m²·MERI 7.2
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Snelle contact — we sturen u het volledige vastgoedrapport

Gratis · Geen verplichtingen · Antwoord binnen 24u

Visit MeriSignature →

Marktgegevens op Merilista zijn afkomstig van officiële openbare bronnen (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) en zijn alleen voor informatieve doeleinden. MERI-scores zijn vergelijkende indicatoren — geen financieel advies. Voer altijd onafhankelijk onderzoek uit voordat je investeringsbeslissingen neemt. Disclaimer