merilista
7.6MERIGoede kans
4-slaapkamer Villa in Bodrum — €859.000

Bodrum · Turkey

4-slaapkamer Villa in Bodrum — €859.000

+29

4-slaapkamer Villa in Bodrum — €859.000

Bodrum · Turkey

€847,000·Villa·4 bedrooms·4 bathrooms·271 m²·MERI 7.6

Gümüşlük, een wijk binnen Bodrum, combineert historische charme met modern wonen, met overblijfselen van de oude stad Myndos en schilderachtige kustgezichten. Dit gebied staat bekend om zijn artistieke sfeer, met een jaarlijks klassiek muziekfestival en toegang tot ongerepte stranden en traditionele vissersdorpjes. Nabijgelegen voorzieningen omvatten essentiële diensten zoals cafés, restaurants en markten, wat het dagelijks leven vergemakkelijkt. De woning ligt op ongeveer 2 km van het dichtstbijzijnde strand en 7 km van de luxe Yalıkavak Marina, wat zorgt voor een balans tussen rust en bereikbaarheid.

De vrijstaande villa's zijn aantrekkelijk voor verschillende kopers, waaronder investeerders die op zoek zijn naar verhuurmogelijkheden, kopers van een tweede woning die een vakantieverblijf zoeken, en mensen die willen verhuizen en een permanente woning in een cultureel rijke omgeving wensen. Met de lokale vastgoedmarkt die een constante vraag vertoont, zijn deze woningen een haalbare optie voor langetermijninvesteringen, vooral gezien hun nabijheid tot populaire toeristische attracties en essentiële diensten.

Waarom deze woning opvalt

• Gümüşlük is een gewilde wijk die bekend staat om zijn artistieke gemeenschap en historische betekenis.

• Met een prijs van €859.000 bieden deze villa's aanzienlijke ruimte van 271 m², wat aantrekkelijk is voor kopers.

• Ideaal voor langetermijnbeleggingen of seizoensverhuur vanwege de groeiende populariteit van het gebied.

TypeVilla
Slaapkamers4
Badkamers4
Woonoppervlak271 m²
Plot area470 m²
Prijs / m²€3,125
StadBodrum
LandTurkey
BronTEKCE Vastgoed
Lijst-IDtekce_BJV-00485-4-DetachedVilla

Location

Meer in bodrum

4-slaapkamer villa in Belek, Antalya — €1.390.000

4-slaapkamer villa in Belek, Antalya — €1.390.000

Antalya · Villa

€1,390,000

2-slaapkamer appartement in Çankaya Ankara — €283,000

2-slaapkamer appartement in Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

4-slaapkamer appartement in Trabzon — €227.000

4-slaapkamer appartement in Trabzon — €227.000

Trabzon · Apartment

€228,000

€847,000

3,125 / m²·MERI 7.6
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Snelle contact — we sturen u het volledige vastgoedrapport

Gratis · Geen verplichtingen · Antwoord binnen 24u

Visit MeriSignature →

Marktgegevens op Merilista zijn afkomstig van officiële openbare bronnen (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) en zijn alleen voor informatieve doeleinden. MERI-scores zijn vergelijkende indicatoren — geen financieel advies. Voer altijd onafhankelijk onderzoek uit voordat je investeringsbeslissingen neemt. Disclaimer