merilista
8.2MERIGoede kans
2-slaapkamer appartement in Bodrum — €120,000

Bodrum · Turkey

2-slaapkamer appartement in Bodrum — €120,000

+16

2-slaapkamer appartement in Bodrum — €120,000

Bodrum · Turkey

€120,000·Apartment·2 bedrooms·2 bathrooms·100 m²·MERI 8.2

Het Duplex Appartement met Zeezicht in Horizon Sky Resort is gelegen in de Kıyıkışlacık buurt van Milas, Muğla, en biedt een mix van kustcharme en rijke historische context. Deze wijk ligt aan de Güllük Baai, bekend om zijn nabijheid van de oude stad Iasos, die ongeveer 2.500 jaar oud is. Het appartement is gunstig gelegen op 35 km van de luchthaven Milas-Bodrum en is dichtbij lokale voorzieningen, waaronder het Milas Staatsziekenhuis en verschillende recreatiemogelijkheden voor watersportliefhebbers.

Ideaal voor kopers van een tweede woning en investeerders, biedt deze woning een functionele indeling met twee slaapkamers en twee badkamers, geschikt voor zowel vakantiegangers als bewoners het hele jaar door. De lokale markt weerspiegelt een groeiende interesse in betaalbare kustwoningen, waardoor dit duplex appartement een haalbare optie is voor degenen die willen profiteren van de aantrekkingskracht van het gebied. Het investeringspotentieel wordt versterkt door de rijke sociale faciliteiten binnen het Horizon Sky Resort, wat een wenselijke levensstijl bevordert voor verschillende demografische groepen.

Waarom deze woning opvalt

• Kıyıkışlacık is een rustige kustzone met historische betekenis en watersportactiviteiten.

• Geprijsd op €120,000 voor 100m², biedt dit appartement een concurrerende waarde in de regio.

• Geschikt voor vakantieverhuur of langdurige verblijven, aantrekkelijk voor diverse kopersegmenten.

TypeApartment
Slaapkamers2
Badkamers2
Woonoppervlak100 m²
Plot area36300 m²
Prijs / m²€1,200
StadBodrum
LandTurkey
BronTEKCE Vastgoed
Lijst-IDtekce_BJV-00683-2-Duplex

Location

Meer in bodrum

4-slaapkamer villa in Belek, Antalya — €1.390.000

4-slaapkamer villa in Belek, Antalya — €1.390.000

Antalya · Villa

€1,390,000

2-slaapkamer appartement in Çankaya Ankara — €283,000

2-slaapkamer appartement in Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

4-slaapkamer appartement in Trabzon — €227.000

4-slaapkamer appartement in Trabzon — €227.000

Trabzon · Apartment

€228,000

€120,000

1,200 / m²·MERI 8.2
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Snelle contact — we sturen u het volledige vastgoedrapport

Gratis · Geen verplichtingen · Antwoord binnen 24u

Visit MeriSignature →

Marktgegevens op Merilista zijn afkomstig van officiële openbare bronnen (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) en zijn alleen voor informatieve doeleinden. MERI-scores zijn vergelijkende indicatoren — geen financieel advies. Voer altijd onafhankelijk onderzoek uit voordat je investeringsbeslissingen neemt. Disclaimer