merilista
8.2MERIGoede kans
3-slaapkamer appartement in Istanbul — €279.000

Istanbul · Turkey

3-slaapkamer appartement in Istanbul — €279.000

+31

3-slaapkamer appartement in Istanbul — €279.000

Istanbul · Turkey

€283,000·Apartment·3 bedrooms·2 bathrooms·240 m²·MERI 8.2

De Burgazbuurt in Mudanya, Bursa, biedt een combinatie van natuurlijke schoonheid en nabijheid van stedelijke voorzieningen. Het gebied staat bekend om zijn schone lucht en is bijzonder aantrekkelijk voor mensen met ademhalingsproblemen. Belangrijke locaties in de buurt zijn het Altınkum-strand, op slechts een korte loopafstand, en een veerhaven op 2 km afstand voor gemakkelijke toegang tot Istanbul. De lokale omgeving wordt verrijkt door overvloedig groen, wat bewoners zowel bos- als zeezicht biedt.

Dit 3-slaapkamer duplex appartement is geschikt voor verschillende kopers, waaronder gezinnen, investeerders en mensen die op zoek zijn naar een tweede woning. De nabijheid van essentiële diensten zoals markten, scholen en cafés vergroot de aantrekkingskracht op de lokale markt. Met de complexiteit van het project dat tegemoetkomt aan diverse levensstijlen, biedt het een haalbare kans voor langdurige huurinkomsten of persoonlijk gebruik, wat aantrekkelijk is voor kopers die zowel gemak als ontspanning zoeken.

Waarom deze woning opvalt

• Burgaz staat bekend om zijn schone lucht en een blauwe vlag strand, wat gezondheidsbewuste bewoners aantrekt.

• Met een prijs van €279.000 biedt het appartement aanzienlijke ruimte van 240m² voor zijn categorie.

• Ideaal voor verhuizers of investeerders die op zoek zijn naar langdurige aanhoudingen of verhuurmogelijkheden in Bursa.

TypeApartment
Slaapkamers3
Badkamers2
Woonoppervlak240 m²
Plot area6500 m²
Prijs / m²€1,179
StadIstanbul
LandTurkey
BronTEKCE Vastgoed
Lijst-IDtekce_YEI-00338-3-Duplex

Location

Meer in istanbul

4-slaapkamer villa in Belek, Antalya — €1.390.000

4-slaapkamer villa in Belek, Antalya — €1.390.000

Antalya · Villa

€1,390,000

2-slaapkamer appartement in Çankaya Ankara — €283,000

2-slaapkamer appartement in Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

4-slaapkamer appartement in Trabzon — €227.000

4-slaapkamer appartement in Trabzon — €227.000

Trabzon · Apartment

€228,000

€283,000

1,179 / m²·MERI 8.2
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Snelle contact — we sturen u het volledige vastgoedrapport

Gratis · Geen verplichtingen · Antwoord binnen 24u

Visit MeriSignature →

Marktgegevens op Merilista zijn afkomstig van officiële openbare bronnen (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) en zijn alleen voor informatieve doeleinden. MERI-scores zijn vergelijkende indicatoren — geen financieel advies. Voer altijd onafhankelijk onderzoek uit voordat je investeringsbeslissingen neemt. Disclaimer