merilista
8.5MERISterke investering
2-slaapkamer appartement in Istanbul — €95.000

Istanbul · Turkey

2-slaapkamer appartement in Istanbul — €95.000

+6

2-slaapkamer appartement in Istanbul — €95.000

Istanbul · Turkey

€91,500·Apartment·2 bedrooms·1 bathrooms·99 m²·MERI 8.5

Yalova, gelegen aan de Zee van Marmara, biedt een rustige woonomgeving aangevuld met een zich ontwikkelende infrastructuur. De buurt kenmerkt zich door zijn toegankelijkheid, met belangrijke voorzieningen zoals ziekenhuizen en openbaar vervoersknooppunten binnen 1,2 kilometer. De kustpromenade en recreatiegebieden, evenals het drukke Yalova 15 Temmuz Democratie- en Republiekplein, liggen op ongeveer 3,5 kilometer afstand, wat zowel ontspanning als gemak biedt voor bewoners.

Deze woning is goed geschikt voor verschillende kopers, waaronder investeerders die op zoek zijn naar verhuurmogelijkheden en verhuizers die een rustiger leven nabij Istanbul wensen. De lokale markt groeit door de nabijheid van grote steden en verbeterde vervoersverbindingen, waardoor het een aantrekkelijke optie is voor degenen die streven naar waardevermeerdering op lange termijn. Met een combinatie van essentiële voorzieningen en een vredige omgeving, is deze woning geschikt voor zowel individuen als gezinnen.

Waarom deze woning opvalt

• De vraag naar Yalova neemt toe vanwege de nabijheid van Istanbul en een rustige levensstijl.

• Met een prijs van €95.000 biedt de woning een concurrerende waarde in een ontwikkelende markt.

• Geschikt voor lange termijn aanhouding of verhuur, met potentieel voor een stabiel inkomen in een groeiend gebied.

TypeApartment
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonoppervlak99 m²
Plot area1000 m²
Prijs / m²€924
StadIstanbul
LandTurkey
BronTEKCE Vastgoed
Lijst-IDtekce_YVX-00200-2-MiddleFloor

Location

Meer in istanbul

4-slaapkamer villa in Belek, Antalya — €1.390.000

4-slaapkamer villa in Belek, Antalya — €1.390.000

Antalya · Villa

€1,390,000

2-slaapkamer appartement in Çankaya Ankara — €283,000

2-slaapkamer appartement in Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

4-slaapkamer appartement in Trabzon — €227.000

4-slaapkamer appartement in Trabzon — €227.000

Trabzon · Apartment

€228,000

€91,500

924 / m²·MERI 8.5
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Snelle contact — we sturen u het volledige vastgoedrapport

Gratis · Geen verplichtingen · Antwoord binnen 24u

Visit MeriSignature →

Marktgegevens op Merilista zijn afkomstig van officiële openbare bronnen (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) en zijn alleen voor informatieve doeleinden. MERI-scores zijn vergelijkende indicatoren — geen financieel advies. Voer altijd onafhankelijk onderzoek uit voordat je investeringsbeslissingen neemt. Disclaimer