merilista
7.2MERIGoede kans
1-slaapkamer appartement in Ras Al Khaimah — €649,000

Ras Al Khaimah · UAE

1-slaapkamer appartement in Ras Al Khaimah — €649,000

+21

1-slaapkamer appartement in Ras Al Khaimah — €649,000

Ras Al Khaimah · UAE

AED 3,175,000· €747,000·Apartment·1 bedrooms·2 bathrooms·81 m²·MERI 7.2

Al Marjan Island in Ras Al Khaimah is een opkomende bestemming die wordt gekenmerkt door zijn unieke koraalvormige eilanden, die zowel woon- als recreatiemogelijkheden verbeteren. Het eiland strekt zich 4,5 kilometer uit in de Arabische Golf en is strategisch gelegen op ongeveer 45 minuten van de internationale luchthaven van Dubai. Nabijgelegen voorzieningen zijn onder andere het Wynn Resort, The Ritz-Carlton en Al Hamra Golf Club, wat een mix van vrijetijds- en levensstijlopties voor bewoners mogelijk maakt.

Deze woning spreekt verschillende doelgroepen aan, waaronder kopers van tweede woningen en investeerders die op zoek zijn naar huurmogelijkheden. Met een groeiende toerismesector en een toenemende vraag naar leven aan de kust, ontwikkelt de lokale markt zich snel. Het architectonische ontwerp geïnspireerd door Zaha Hadid vergroot verder de aantrekkingskracht, waardoor het geschikt is voor degenen die willen profiteren van zowel esthetische waarde als potentiële waardevermeerdering.

Waarom deze woning opvalt

• Al Marjan Island wint aan populariteit door de combinatie van residentieel wonen en recreatieve activiteiten.

• Met een prijs van €649,000 biedt het 81m² appartement een concurrerende waarde in de lokale markt.

• Ideaal voor lange termijn investeringen of als huurwoning vanwege de strategische ligging.

TypeApartment
Slaapkamers1
Badkamers2
Woonoppervlak81 m²
Prijs / m²€9,222
AED / m²AED 39,198
StadRas Al Khaimah
LandUAE
BronTEKCE Vastgoed
Lijst-IDtekce_RKT-00020-1-MiddleFloor

Location

Meer in ras-al-khaimah

2-slaapkamer appartement in Dubai — €4,630,000

2-slaapkamer appartement in Dubai — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

3-slaapkamer appartement in Dubai — €5.340.000

3-slaapkamer appartement in Dubai — €5.340.000

Dubai · Apartment

€5,265,000

3-slaapkamer appartement in Dubai — €1.990.000

3-slaapkamer appartement in Dubai — €1.990.000

Dubai · Apartment

€1,965,000

AED 3,175,000

747,000

AED 39,198 / m²9,222 / m²·MERI 7.2
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

Snelle contact — we sturen u het volledige vastgoedrapport

Gratis · Geen verplichtingen · Antwoord binnen 24u

Visit MeriSignature →

Marktgegevens op Merilista zijn afkomstig van officiële openbare bronnen (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) en zijn alleen voor informatieve doeleinden. MERI-scores zijn vergelijkende indicatoren — geen financieel advies. Voer altijd onafhankelijk onderzoek uit voordat je investeringsbeslissingen neemt. Disclaimer