merilista
5.8MERIمنطقه نوظهور
آپارتمان ۲ خوابه در میخاس — €720,000

Mijas · Spain

آپارتمان ۲ خوابه در میخاس — €720,000

+10

آپارتمان ۲ خوابه در میخاس — €720,000

Mijas · Spain

€720,000·Apartment·2 bedrooms·2 bathrooms·89 m²·MERI 5.8

این ملک در محدوده شهرداری فوئنخیrola واقع شده است، منطقه‌ای پرجنب و جوش در کستای دل سول که به خاطر سواحل شنی و امکانات متنوع خود شناخته شده است. این محله دسترسی آسانی به فروشگاه‌های محلی، یک رستوران معتبر و یک سوپرمارکت دارد که همگی در فاصله پیاده‌روی قرار دارند. این ملک به‌طور استراتژیک در تقاطع فوئنخیrola، میخاس و بنالمادنا قرار دارد و بزرگراه A7 دسترسی راحتی به حمل و نقل فراهم می‌کند. جاذبه‌های نزدیک شامل قلعه تاریخی سوهایل و بیوپارک فوئنخیrola است که جذابیت این منطقه را افزایش می‌دهد.

این آپارتمان برای انواع خریداران مناسب است، از جمله سرمایه‌گذاران به دنبال فرصت‌های اجاره‌ای، خریداران خانه دوم و کسانی که به فکر جابجایی به کستای دل سول هستند. بازار املاک محلی در حال حاضر شاهد رشد است، به‌ویژه در مناطقی که برای خریداران با سطح بالا جذابیت دارد و به دنبال فضاهای زندگی با کیفیت هستند. با توجه به نزدیکی به ساحل و امکانات شهری، این ملک گزینه‌ای مناسب برای اقامت طولانی‌مدت یا سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد.

چرا این ملک متمایز است

• فوئنخیrola به دلیل جو پرجنب و جوش و امکانات خود با تقاضای فزاینده‌ای مواجه است.

• با قیمت €720,000، این آپارتمان نقطه ورود رقابتی در یک بازار در حال رشد را ارائه می‌دهد.

• با توجه به موقعیت ممتاز و امکانات، برای اجاره طولانی‌مدت یا به عنوان خانه دوم ایده‌آل است.

نوعApartment
اتاق خواب2
حمام2
مساحت زندگی89 m²
قیمت / متر مربع€8,090
شهرMijas
کشورSpain
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_AGP-00909-2-MiddleFloor

Location

بیشتر در mijas

آپارتمان ۲ خوابه در مالاگا — €575,000

آپارتمان ۲ خوابه در مالاگا — €575,000

Málaga · Apartment

€575,000

آپارتمان ۳ خوابه در ماربلا — €845,000

آپارتمان ۳ خوابه در ماربلا — €845,000

Málaga · Apartment

€890,000

آپارتمان ۲ خوابه در ماربلا — €660,000

آپارتمان ۲ خوابه در ماربلا — €660,000

Marbella · Apartment

€660,000

€720,000

8,090 / m²·MERI 5.8
Verified by EVE· 13 Apr 2026

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت