merilista
5.8MERIمنطقه نوظهور
آپارتمان ۳ خوابه در میخاس — €495,000

Mijas · Spain

آپارتمان ۳ خوابه در میخاس — €495,000

+27

آپارتمان ۳ خوابه در میخاس — €495,000

Mijas · Spain

€495,000·Apartment·3 bedrooms·2 bathrooms·117 m²·MERI 5.8

فوانخیrola، یک شهر ساحلی در کستای دل سول اسپانیا، ترکیبی از سواحل شنی و غنای تاریخی را ارائه می‌دهد. این آپارتمان در بین فوانخیrola و بنالمادنا واقع شده و دسترسی فوری به یک پیاده‌رو پرجنب‌وجوش، فروشگاه‌های محلی و گزینه‌های متنوع غذاخوری را فراهم می‌کند. جاذبه‌های قابل توجهی مانند قلعه سوهیل و بیوپارک فوانخیrola جذابیت این منطقه را افزایش می‌دهند. زیرساخت‌های حمل و نقل قوی است و بزرگراه A7 و ایستگاه قطار مسافری در چند کیلومتری قرار دارند که دسترسی آسان به مالاگا و سایر شهرهای نزدیک را تسهیل می‌کند.

این ملک برای خریداران خانه دوم و سرمایه‌گذاران ایده‌آل است و به افرادی که به جو پرجنب‌وجوش منطقه و پتانسیل درآمد اجاره‌ای جذب شده‌اند، پاسخ می‌دهد. بازار محلی تقاضای ثابتی را نشان می‌دهد که ناشی از گردشگران و ساکنانی است که به دنبال گزینه‌های زندگی بلندمدت هستند. نزدیکی آن به امکانات ضروری و تسهیلات تفریحی، مناسب بودن آن را به عنوان یک ملک اجاره‌ای یا انتخاب سبک زندگی برای افرادی که قصد جابجایی دارند، بیشتر تقویت می‌کند.

چرا این ملک متمایز است

• فوانخیrola به دلیل جذابیت ساحلی و امکانات اجتماعی تقاضای بالایی دارد.

• با قیمت €495,000، آپارتمان ۱۱۷ m² را ارائه می‌دهد و پتانسیل افزایش ارزش دارد.

• با توجه به موقعیت و امکانات، برای درآمد اجاره‌ای یا به عنوان یک خانه دوم مناسب است.

نوعApartment
اتاق خواب3
حمام2
مساحت زندگی117 m²
قیمت / متر مربع€4,231
شهرMijas
کشورSpain
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_AGP-00957-3-MiddleFloor

Location

بیشتر در mijas

آپارتمان ۲ خوابه در مالاگا — €575,000

آپارتمان ۲ خوابه در مالاگا — €575,000

Málaga · Apartment

€575,000

آپارتمان ۳ خوابه در ماربلا — €845,000

آپارتمان ۳ خوابه در ماربلا — €845,000

Málaga · Apartment

€890,000

آپارتمان ۲ خوابه در ماربلا — €660,000

آپارتمان ۲ خوابه در ماربلا — €660,000

Marbella · Apartment

€660,000

€495,000

4,231 / m²·MERI 5.8
Verified by EVE· 13 Apr 2026

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت