merilista
7.2MERIفرصت خوب
آپارتمان یک خوابه در آنتالیا — €270,000

Antalya · Turkey

آپارتمان یک خوابه در آنتالیا — €270,000

+52

آپارتمان یک خوابه در آنتالیا — €270,000

Antalya · Turkey

€266,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·74 m²·MERI 7.2

پروژه لوویا در محله توپچولار در مرادپاشا، آنتالیا واقع شده است، منطقه‌ای که به دسترسی آسان و جو پرجنب‌وجوش خود شناخته می‌شود. این توسعه به‌طور استراتژیک در نزدیکی بلوار ترمسوس قرار دارد و دسترسی‌های حمل و نقل مناسبی را فراهم می‌کند. امکانات نزدیک شامل بازارها، مراکز خرید و مراکز پزشکی است و نزدیک‌ترین ایستگاه تراموا تنها ۵۰ متر فاصله دارد. مقاصد خرید بزرگ مانند ایکیا و مراکز خرید آگورا در فاصله ۲.۸ کیلومتری قرار دارند، در حالی که مرکز شهر و ساحل مرمری حدود ۵.۸ کیلومتر و ۵.۵ کیلومتر دورتر هستند. فرودگاه بین‌المللی آنتالیا ۸ کیلومتر با این مکان فاصله دارد که جذابیت آن را برای ساکنان و بازدیدکنندگان افزایش می‌دهد.

این ملک برای طیف وسیعی از خریداران مناسب است، از جمله سرمایه‌گذاران جستجوگر فرصت‌های اجاره‌ای و افرادی که به دنبال یک خانه دوم هستند. بازار املاک محلی نشان‌دهنده تقاضای پایدار برای املاک مسکونی در این منطقه است که ناشی از نزدیکی آن به خدمات ضروری و فعالیت‌های تفریحی می‌باشد. پروژه لوویا با مجموعه‌ای از امکانات، به کسانی که به راحتی و کیفیت زندگی اهمیت می‌دهند، پاسخ می‌دهد.

چرا این ملک متمایز است

• محله توپچولار به دلیل موقعیت مرکزی و دسترسی‌های حمل و نقل با افزایش تقاضا مواجه است.

• واحد ۷۴ متری با قیمت €270,000 ارزش رقابتی در بازار محلی ارائه می‌دهد.

• ایده‌آل برای اجاره بلندمدت یا به عنوان یک خانه دوم برای ساکنان و مهاجران.

نوعApartment
اتاق خواب1
حمام1
مساحت زندگی74 m²
Plot area65000 m²
قیمت / متر مربع€3,595
شهرAntalya
کشورTurkey
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_AYT-04507-1-MiddleFloor

Location

بیشتر در antalya

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€266,000

3,595 / m²·MERI 7.2
Verified by EVE· 13 Apr 2026

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت