merilista
6.2MERIبازار پایدار
ویلا با ۵ اتاق خواب در بودروم — €15,000,000

Bodrum · Turkey

ویلا با ۵ اتاق خواب در بودروم — €15,000,000

+45

ویلا با ۵ اتاق خواب در بودروم — €15,000,000

Bodrum · Turkey

€15,000,000·Villa·5 bedrooms·5 bathrooms·517 m²·MERI 6.2

این ویلاهای مستقل در Türkbükü، منطقه‌ای مورد توجه در شبه‌جزیره بودروم واقع شده‌اند و به طور استراتژیک بین دریا و جنگل‌های سرسبز کاج قرار دارند. این پروژه در مساحتی به وسعت ۳۲,۰۰۰ متر مربع طراحی شده و دارای یک ساحل خصوصی در یک خلیج دنج است که به آرامش محیط کمک می‌کند. نزدیکی به امکانات محلی قابل توجه است، با مرکز شهر پرجنب‌وجوش بودروم تنها ۲۰ کیلومتر فاصله دارد و خدمات ضروری مانند بیمارستان دولتی بودروم در فاصله ۲۴ کیلومتری از سایت قرار دارد.

این ملک به دلیل امکانات کامل و محیط زیبا، جذابیت زیادی برای سرمایه‌گذاران و خریداران خانه دوم دارد. بازار محلی تقاضای ثابتی را نشان داده است، به ویژه برای املاکی که هم راحتی و هم دسترسی به طبیعت را فراهم می‌کنند. ترکیب خدمات اجتماعی این پروژه—شامل یک هتل بوتیک، اسپا و رستوران—آن را برای کسانی که به دنبال سرمایه‌گذاری در سبک زندگی یا نگهداری بلندمدت در منطقه‌ای با مشتریان برجسته هستند، به خوبی مناسب می‌سازد.

چرا این ملک متمایز است

• Türkbükü منطقه‌ای محبوب با تقاضای بالا برای املاک مسکونی است.

• با قیمت €15,000,000، این ملک امکانات قابل توجهی را برای مساحت ۵۱۷ متر مربع خود ارائه می‌دهد.

• مناسب برای نگهداری بلندمدت یا به عنوان خانه دوم، با پتانسیل اجاره در یک مکان دلخواه.

نوعVilla
اتاق خواب5
حمام5
مساحت زندگی517 m²
Plot area300 m²
قیمت / متر مربع€29,014
شهرBodrum
کشورTurkey
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_BJV-00054-5-DetachedVilla

Location

بیشتر در bodrum

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€15,000,000

29,014 / m²·MERI 6.2
Verified by EVE· 13 Apr 2026

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت