merilista
6.5MERIبازار پایدار
آپارتمان یک‌خوابه در بودروم — €600,000

Bodrum · Turkey

آپارتمان یک‌خوابه در بودروم — €600,000

+27

آپارتمان یک‌خوابه در بودروم — €600,000

Bodrum · Turkey

€600,000·Apartment·1 bedrooms·2 bathrooms·90 m²·MERI 6.5

کچوک‌بوک، واقع در نوک شمالی شبه‌جزیره بودروم، سبک زندگی ساحلی منحصر به فردی را ارائه می‌دهد. این منطقه تقریباً 20 کیلومتر از مرکز بودروم فاصله دارد و با تفریحگاه‌های محبوب گوندوان و ترک‌بوکوی احاطه شده است. کچوک‌بوک به خاطر جو آرام و خلیج زیبا، رستوران‌های دلنشین و اقامتگاه‌های بوتیک، مقصدی جذاب برای کسانی است که به دنبال آرامش در میان زیبایی‌های طبیعی هستند.

این ملک با قیمت €600,000، برای خریداران خانه دوم و سرمایه‌گذاران که به دنبال فرصت‌های اجاره‌ای هستند، مناسب است. بازار محلی تقاضای ثابتی برای املاک ساحلی نشان داده است، به‌ویژه آن‌هایی که به سواحل خصوصی و امکانات دسترسی دارند. با توجه به نزدیکی آن به جاذبه‌های کلیدی مانند مارینای یالی‌کاواک و سایت‌های تاریخی، این آپارتمان نه تنها یک انتخاب سبک زندگی را ارائه می‌دهد بلکه پتانسیل افزایش ارزش بلندمدت را نیز دارد.

چرا این ملک متمایز است

• کچوک‌بوک منطقه‌ای آرام است که جذابیت مسکونی را با دسترسی به تفریحگاه‌های پرجنب‌وجوش متعادل می‌کند.

• این آپارتمان با اندازه 90m² به طور رقابتی در بازار قرار دارد.

• به دلیل موقعیت مطلوبش، برای نگهداری بلندمدت یا به عنوان یک ملک اجاره‌ای مناسب است.

نوعApartment
اتاق خواب1
حمام2
مساحت زندگی90 m²
Plot area4600 m²
قیمت / متر مربع€6,667
شهرBodrum
کشورTurkey
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_BJV-00525-1-GroundFloor

Location

بیشتر در bodrum

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€600,000

6,667 / m²·MERI 6.5
Verified by EVE· 13 Apr 2026

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت