merilista
6.2MERIبازار پایدار
ویلا ۴ خوابه در بودروم Türbükü — €3,185,000

Bodrum · Turkey

ویلا ۴ خوابه در بودروم Türbükü — €3,185,000

+48

ویلا ۴ خوابه در بودروم Türbükü — €3,185,000

Bodrum · Turkey

€2,965,000·Villa·4 bedrooms·4 bathrooms·550 m²·MERI 6.2

بودروم Türbükü، که به خاطر سبک زندگی لوکس خود شناخته شده است، به خاطر نزدیکی به باشگاه‌های ساحلی معروف، هتل‌ها و رستوران‌ها مشخص می‌شود. این منطقه به‌طور استراتژیک تنها ۱.۵ کیلومتر از مرکز Türkbükü و ساحل آن فاصله دارد و دسترسی آسانی به امکانات ساحلی برای ساکنان فراهم می‌کند. نقاط دیدنی قابل توجهی مانند مارینا یالی کاواک و مکان‌های تاریخی بودروم، از جمله قلعه و مقبره هالی کارناسوس، در فاصله معقولی قرار دارند که جذابیت محیط اطراف را افزایش می‌دهد.

این ملک به‌ویژه برای افراد با دارایی خالص بالا که به دنبال یک خانه دوم یا فرصت سرمایه‌گذاری در یک منطقه گردشگری پرجنب‌وجوش هستند، مناسب است. با تقاضای قوی در بازار محلی که از سوی خریداران داخلی و بین‌المللی تقویت می‌شود، ویلاها گزینه‌ای جذاب برای کسانی هستند که به دنبال بهره‌برداری از پتانسیل اجاره یا لذت بردن از یک تعطیلات فصلی هستند. امکانات موجود و ویژگی‌های امنیتی، مناسب بودن آن را برای طیف وسیعی از سبک‌های زندگی تقویت می‌کند.

چرا این ملک متمایز است

• محبوبیت Türbükü نشان‌دهنده تقاضای قوی برای زندگی ساحلی لوکس در بودروم است.

• با قیمت €3,185,000، این ملک اندازه قابل توجهی با ۵۵۰ متر مربع فضای زندگی ارائه می‌دهد.

• به دلیل نزدیکی به جاذبه‌ها و خدمات محلی، برای اجاره بلندمدت یا استفاده شخصی ایده‌آل است.

نوعVilla
اتاق خواب4
حمام4
مساحت زندگی550 m²
Plot area750 m²
قیمت / متر مربع€5,391
شهرBodrum
کشورTurkey
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_BJV-00582-4-DetachedVilla

Location

بیشتر در bodrum

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€2,965,000

5,391 / m²·MERI 6.2
Verified by EVE· 13 Apr 2026

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت