merilista
6.7MERIبازار پایدار
آپارتمان یک‌خوابه در استانبول، بی‌اوغلو — €506,000

Istanbul · Turkey

آپارتمان یک‌خوابه در استانبول، بی‌اوغلو — €506,000

+19

آپارتمان یک‌خوابه در استانبول، بی‌اوغلو — €506,000

Istanbul · Turkey

€499,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·72 m²·MERI 6.7

بی‌اوغلو، منطقه‌ای پرجنب‌وجوش در استانبول، به خاطر میراث فرهنگی غنی و زندگی شهری پرتحرک خود شناخته شده است. این ملک در یک خیابان اصلی واقع شده و تنها 900 متر از میدان تقسیم فاصله دارد، که دسترسی آسان به انواع امکانات از جمله بیمارستان‌ها، بازارها، کافه‌ها و مراکز خرید را فراهم می‌کند. این منطقه به خوبی به شبکه حمل و نقل عمومی متصل است و ایستگاه مترو و گزینه‌های حمل و نقل عمومی در نزدیکی آن قرار دارند که سفر در سراسر شهر را تسهیل می‌کند.

آپارتمان‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به طیف گسترده‌ای از خریداران پاسخ دهند، به ویژه کسانی که به دنبال فرصت‌های سرمایه‌گذاری، خانه‌های دوم یا گزینه‌های جابجایی هستند. با توجه به تقاضای مداوم برای املاک مسکونی در بی‌اوغلو، این پروژه گزینه‌ای جذاب برای سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به بازار اجاره محلی یا افرادی است که می‌خواهند زندگی شهری را در استانبول تجربه کنند. ترکیب امکانات مدرن و نزدیکی به نقاط عطف کلیدی جذابیت آن را در میان بخش‌های مختلف خریداران افزایش می‌دهد.

چرا این ملک متمایز است

• بی‌اوغلو منطقه‌ای پرطرفدار با تقاضای بالا برای املاک مسکونی است.

• قیمت این ملک €506,000 است و اندازه آن 72m² می‌باشد.

• به دلیل بازار محلی پرتحرک، مناسب برای نگهداری بلندمدت یا فرصت‌های اجاره‌ای است.

نوعApartment
اتاق خواب1
حمام1
مساحت زندگی72 m²
Plot area25000 m²
قیمت / متر مربع€6,931
شهرIstanbul
کشورTurkey
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_IST-01671-1-MiddleFloor

Location

بیشتر در istanbul

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€499,000

6,931 / m²·MERI 6.7
Verified by EVE· 13 Apr 2026

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت