merilista
6.7MERIبازار پایدار
آپارتمان یک‌خوابه در مالtepe، استانبول — €279,000

Istanbul · Turkey

آپارتمان یک‌خوابه در مالtepe، استانبول — €279,000

+15

آپارتمان یک‌خوابه در مالtepe، استانبول — €279,000

Istanbul · Turkey

€284,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·87 m²·MERI 6.7

مالtepe، واقع در سمت آسیایی استانبول، به خاطر مناظر ساحلی‌اش که نمایی از دریا و جزایر پرنسس را ارائه می‌دهد، شناخته شده است. این منطقه دارای امکانات متنوعی از جمله پارک‌ها، مسیرهای پیاده‌روی در کنار آب، مراکز خرید و مکان‌های فرهنگی است که به سبک زندگی فعال کمک می‌کند. موقعیت استراتژیک آن دسترسی آسانی به گزینه‌های حمل و نقل عمومی، مانند ایستگاه قطار مَرمارای و چندین ایستگاه مترو، فراهم می‌کند که ارتباط با سایر نقاط شهر را بهبود می‌بخشد.

این ملک به‌خوبی برای سرمایه‌گذاران که به دنبال فرصت‌های اجاره‌ای هستند مناسب است، به‌دلیل نزدیکی به لینک‌های حمل و نقل و امکانات محلی. ترکیب طراحی مدرن و موقعیت جذاب آن، این ملک را برای خریداران خانه دوم و افرادی که به دنبال جابجایی هستند، جذاب می‌کند. بازار املاک مالtepe با تقاضای پایدار مشخص می‌شود و این ملک گزینه‌ای مناسب برای کسانی است که به دنبال ورود به یک منطقه در حال رشد با پتانسیل افزایش ارزش بلندمدت هستند.

چرا این ملک متمایز است

• مالtepe منطقه‌ای پرطرفدار است که دسترسی آسانی به مترو و امکانات کنار آب دارد.

• با قیمت €279,000، این آپارتمان اندازه‌ای رقابتی به مساحت 87m² در بازار ارائه می‌دهد.

• ایده‌آل برای اجاره یا به‌عنوان خانه دوم، با تقاضای قوی در این منطقه.

نوعApartment
اتاق خواب1
حمام1
مساحت زندگی87 m²
Plot area16 m²
قیمت / متر مربع€3,264
شهرIstanbul
کشورTurkey
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_IST-01687-1-MiddleFloor

Location

بیشتر در istanbul

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€284,000

3,264 / m²·MERI 6.7
Verified by EVE· 13 Apr 2026

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت