merilista
8.3MERIفرصت خوب
ویلا ۳ خوابه در نیلوفر گوکچه‌کوی — €235,000

Istanbul · Turkey

ویلا ۳ خوابه در نیلوفر گوکچه‌کوی — €235,000

+25

ویلا ۳ خوابه در نیلوفر گوکچه‌کوی — €235,000

Istanbul · Turkey

€227,000·Villa·3 bedrooms·2 bathrooms·160 m²·MERI 8.3

گوکچه‌کوی در منطقه نیلوفر استان بورسا محیطی آرام با مناظر کشاورزی و فضای سبز را ارائه می‌دهد. این محله تعادل بین آرامش روستایی و دسترسی آسان به امکانات شهری را برقرار کرده و تنها ۱۵ کیلومتر با ترمینال فری İDO و ۲۰ کیلومتر با ترمینال اتوبوس بین‌شهری بورسا فاصله دارد. ساکنان از نزدیکی به خدمات ضروری، از جمله بازار و مسجد که تنها ۵۰۰ متر فاصله دارند، بهره‌مند می‌شوند و همچنین گزینه‌های مختلف غذاخوری و آموزشی در فاصله کوتاهی قرار دارند.

ویلاهای ۳ خوابه، هر کدام به مساحت ۱۶۰ متر مربع، به طیف وسیعی از خریداران، از جمله سرمایه‌گذاران جستجوگر فرصت‌های اجاره‌ای و افرادی که به دنبال خانه‌ای آرام هستند، پاسخگو هستند. با توجه به محبوبیت رو به رشد این منطقه و قیمت رقابتی €235,000، این املاک در بازار محلی به خوبی جایگاه دارند. مجتمع مسکونی محصور تجربه زندگی را بهبود می‌بخشد و آن را برای خانواده‌ها و افرادی که به دنبال اقامت طولانی‌مدت هستند، مناسب می‌سازد.

چرا این ملک متمایز است

• گوکچه‌کوی به دلیل تعادل زندگی روستایی و شهری به طور فزاینده‌ای مورد توجه قرار گرفته است.

• با قیمت €235,000، ویلاها ارزش رقابتی در یک بازار در حال رشد ارائه می‌دهند.

• ایده‌آل برای نگهداری بلندمدت یا به عنوان املاک اجاره‌ای در یک محله در حال توسعه.

نوعVilla
اتاق خواب3
حمام2
مساحت زندگی160 m²
Plot area200 m²
قیمت / متر مربع€1,419
شهرIstanbul
کشورTurkey
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_YEI-00340-3-SemiDetachedVilla

Location

بیشتر در istanbul

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€227,000

1,419 / m²·MERI 8.3
Verified by EVE· 13 Apr 2026

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت