merilista
7.8MERIفرصت خوب
آپارتمان ۴ خوابه در استانبول — €523,000

Istanbul · Turkey

آپارتمان ۴ خوابه در استانبول — €523,000

+27

آپارتمان ۴ خوابه در استانبول — €523,000

Istanbul · Turkey

€516,000·Apartment·4 bedrooms·3 bathrooms·269 m²·MERI 7.8

یالووا، واقع در کنار دریای مرمره، به خاطر جذابیت ساحلی و نزدیکی به مراکز شهری بزرگ مانند استانبول، بورسا و کوجالی شناخته شده است. این ملک بخشی از یک مجموعه ساحلی است که دارای امکانات متنوعی برای بهبود سبک زندگی ساکنان می‌باشد. امکانات نزدیک شامل بازارها، رستوران‌ها، مدارس و خدمات بهداشتی است که زندگی روزمره را آسان می‌کند. این موقعیت دسترسی آسان به گزینه‌های حمل و نقل را فراهم می‌کند، از جمله خدمات فری که در ۴۵ دقیقه به استانبول متصل می‌شود.

این ملک به طیف وسیعی از خریداران، از جمله سرمایه‌گذاران جویای فرصت‌های اجاره، خریداران خانه دوم که به دنبال مکانی نزدیک به طبیعت هستند و افرادی که به دنبال محیطی مناسب برای خانواده هستند، جذاب است. با توجه به توسعه مداوم منطقه و تقاضا برای واحدهای مسکونی، این ملک در بازاری قرار دارد که از رشد بلندمدت و پتانسیل اجاره فوری پشتیبانی می‌کند.

چرا این ملک متمایز است

• موقعیت ساحلی یالووا ساکنان و سرمایه‌گذاران را به خاطر محیط زیبا جذب می‌کند.

• با قیمت €523,000 برای ۲۶۹m²، این ملک موقعیت رقابتی در بازار را ارائه می‌دهد.

• مناسب برای اجاره بلندمدت، استفاده تعطیلات یا اقامت دائم با امکانات کافی.

نوعApartment
اتاق خواب4
حمام3
مساحت زندگی269 m²
Plot area52775 m²
قیمت / متر مربع€1,918
شهرIstanbul
کشورTurkey
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_YVX-00191-4-Duplex

Location

بیشتر در istanbul

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€516,000

1,918 / m²·MERI 7.8
Verified by EVE· 13 Apr 2026

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت