merilista
6.5MERIبازار پایدار
ویلا ۴ خوابه در İzmir Çeşme — €520,000

İzmir · Turkey

ویلا ۴ خوابه در İzmir Çeşme — €520,000

+31

ویلا ۴ خوابه در İzmir Çeşme — €520,000

İzmir · Turkey

€500,000·Villa·4 bedrooms·2 bathrooms·130 m²·MERI 6.5

Çeşme، واقع در سواحل اژه ترکیه، به خاطر سواحل دلپذیر و سبک زندگی پرجنب و جوش خود شناخته شده است و بازدیدکنندگان داخلی و بین‌المللی را جذب می‌کند. ویلاهای با نمای دریا به طور استراتژیک تنها ۱۰۰ متر از دریا فاصله دارند و در نزدیکی امکانات کلیدی از جمله سوپرمارکت‌ها و رستوران‌ها قرار دارند. با سواحل Ilıca و Şifne در فاصله‌ای کوتاه، این محله به خاطر ترکیب زیبایی طبیعی و فرصت‌های تفریحی خود شناخته می‌شود و برای کسانی که به دنبال یک استراحتگاه ساحلی هستند جذاب است.

این ویلاها به طیف وسیعی از خریداران پاسخ می‌دهند، از جمله سرمایه‌گذاران که به دنبال پتانسیل اجاره، خانواده‌ها که به دنبال یک خانه دوم هستند، یا افرادی که برای یک سبک زندگی آرام‌تر جابجا می‌شوند. بازار املاک محلی در Çeşme به دلیل شهرت خود به عنوان یک مقصد پرطرفدار، تقاضای ثابتی را نشان می‌دهد و این املاک گزینه‌ای مناسب برای سرمایه‌گذاری بلندمدت هستند. طراحی منحصر به فرد و کیفیت ساخت بالا جذابیت آن‌ها را در میان خریداران با سلیقه افزایش می‌دهد.

چرا این ملک متمایز است

• Çeşme منطقه‌ای با تقاضای بالا است که به خاطر سواحل جذاب و امکانات تفریحی خود شناخته می‌شود.

• با قیمت €520,000، هر ویلا دارای مساحت ۱۳۰ m² با استخر و باغ خصوصی است.

• ایده‌آل برای درآمد اجاره، خانه‌های دوم یا استفاده مسکونی بلندمدت در موقعیتی مطلوب.

نوعVilla
اتاق خواب4
حمام2
مساحت زندگی130 m²
Plot area375 m²
قیمت / متر مربع€3,846
شهرİzmir
کشورTurkey
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_ADB-00196-4-SemiDetachedVilla

Location

بیشتر در izmir

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€500,000

3,846 / m²·MERI 6.5
Verified by EVE· 13 Apr 2026

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت