merilista
6.4MERIبازار پایدار
آپارتمان یک‌خوابه در مزیتلی مرسین — €125,000

Mersin · Turkey

آپارتمان یک‌خوابه در مزیتلی مرسین — €125,000

+7

آپارتمان یک‌خوابه در مزیتلی مرسین — €125,000

Mersin · Turkey

€125,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·46 m²·MERI 6.4

مزیتلی، منطقه‌ای پویا در مرسین، به خاطر ترکیب زندگی شهری و دسترسی به تفریحات ساحلی شناخته می‌شود. این منطقه به خاطر نزدیکی به دریای مدیترانه معروف است و ساحل تنها ۲ کیلومتر با آن فاصله دارد. ساکنان به راحتی به انواع امکانات روزمره، از جمله مراکز خرید و رستوران‌ها دسترسی دارند. نقاط عطفی مانند سایاپارک و مراکز خرید فوروم مرسین در فاصله ۱۲ کیلومتری قرار دارند، در حالی که فرودگاه بین‌المللی چوکورووا ۸۵ کیلومتر با این ملک فاصله دارد که سفر را نسبتاً آسان می‌کند.

آپارتمان‌های تازه‌ساخته شده به طیف وسیعی از خریداران، از خریداران اولین بار تا کسانی که به دنبال یک اقامتگاه دوم هستند، پاسخ می‌دهند. با اندازه‌ای جمع و جور به مساحت ۴۶ متر مربع، این واحدهای یک‌خوابه برای افراد یا زوج‌ها مناسب هستند. بازار محلی تقاضای ثابتی برای گزینه‌های مسکن مقرون به صرفه نشان می‌دهد که این آپارتمان‌ها را برای سرمایه‌گذاران یا افرادی که به دنبال جابجایی هستند، جذاب می‌کند تا از چشم‌انداز شهری در حال رشد مرسین بهره‌مند شوند.

چرا این ملک متمایز است

• مزیتلی ترکیبی پویا از امکانات شهری و دسترسی به ساحل را ارائه می‌دهد که تقاضای منطقه را افزایش می‌دهد.

• با قیمت €125,000، این آپارتمان‌ها گزینه‌ای رقابتی در بازار مسکن محلی به شمار می‌روند.

• ایده‌آل برای نگهداری بلندمدت، می‌توانند به عنوان اقامتگاه‌های اصلی یا املاک اجاره‌ای عمل کنند.

نوعApartment
اتاق خواب1
حمام1
مساحت زندگی46 m²
Plot area2 m²
قیمت / متر مربع€2,717
شهرMersin
کشورTurkey
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_COV-00203-1-MiddleFloor

Location

بیشتر در mersin

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

ویلا ۴ خوابه در بلک، آنتالیا — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

آپارتمان ۲ خوابه در چانکایا آنکارا — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

آپارتمان ۴ خوابه در ترابزون — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€125,000

2,717 / m²·MERI 6.4
Verified by EVE· 13 Apr 2026

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت