merilista
8.6MERIسرمایه‌گذاری قوی
آپارتمان ۲ خوابه در دبی مارینا — €840,000

Dubai · UAE

آپارتمان ۲ خوابه در دبی مارینا — €840,000

+25

آپارتمان ۲ خوابه در دبی مارینا — €840,000

Dubai · UAE

AED 3,520,000· €829,000·Apartment·2 bedrooms·3 bathrooms·160 m²·MERI 8.6

این ملک در دبی مارینا واقع شده است، منطقه‌ای که به خاطر جو پویا و معماری مدرن خود شناخته می‌شود. این محله دارای شبکه‌ای از کانال‌های مصنوعی و ساختمان‌های بلند است که چشم‌انداز شهری منحصر به فردی را ایجاد می‌کند. با نزدیکی به ساحل جمیرا، مارینا مال و گزینه‌های مختلف غذاخوری و تفریحی در طول مارینا واک، این مکان هم تفریح و هم راحتی را ارائه می‌دهد. دسترسی به حمل و نقل عمومی ارتباط با مقاصد کلیدی، از جمله برج خلیفه و فرودگاه بین‌المللی دبی را تسهیل می‌کند.

این آپارتمان برای سرمایه‌گذاران که به دنبال فرصت‌هایی در بازار اجاره با تقاضای بالا هستند یا خریداران خانه دوم که به دنبال سبک زندگی پرجنب‌وجوش هستند، مناسب است. چشم‌انداز املاک محلی تحت تأثیر شهرت دبی مارینا به عنوان یک مقصد گردشگری قرار دارد که موجب افزایش بازده اجاره و ارزش‌های فروش مجدد می‌شود. این ملک برای کسانی که به نزدیکی به امکانات تفریحی اهمیت می‌دهند و از پتانسیل رشد بلندمدت این منطقه بهره‌مند می‌شوند، جذاب است.

چرا این ملک متمایز است

• دبی مارینا منطقه‌ای بسیار مورد تقاضا است که به خاطر امکانات مدرن و جو پرجنب‌وجوش خود شناخته می‌شود.

• با قیمت €840,000، واحد دو خوابه ارزش رقابتی در بخش لوکس ارائه می‌دهد.

• ایده‌آل برای سرمایه‌گذاری در اجاره یا استفاده شخصی، جذاب برای گروه‌های مختلف خریداران.

نوعApartment
اتاق خواب2
حمام3
مساحت زندگی160 m²
Plot area1500 m²
قیمت / متر مربع€5,181
AED / m²AED 22,000
شهرDubai
کشورUAE
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_DXB-00064-2-MiddleFloor

Location

بیشتر در dubai

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €4,630,000

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €5,340,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €5,340,000

Dubai · Apartment

€5,265,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €1,990,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,965,000

AED 3,520,000

829,000

AED 22,000 / m²5,181 / m²·MERI 8.6
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت