merilista
7.6MERIفرصت خوب
آپارتمان ۲ خوابه در بیزینس بی، دبی — €1,790,000

Dubai · UAE

آپارتمان ۲ خوابه در بیزینس بی، دبی — €1,790,000

+28

آپارتمان ۲ خوابه در بیزینس بی، دبی — €1,790,000

Dubai · UAE

AED 7,490,000· €1,765,000·Apartment·2 bedrooms·3 bathrooms·186 m²·MERI 7.6

بیزینس بی به عنوان مرکز تجاری دبی شناخته می‌شود و با ترکیب پویا از دفاتر شرکتی، فروشگاه‌های لوکس و رستوران‌ها مشخص می‌شود. آپارتمان‌ها در کنار کانال دبی واقع شده‌اند و تنها چند دقیقه با دبی مال و یک رانندگی کوتاه با فرودگاه بین‌المللی دبی فاصله دارند. این منطقه با چشم‌انداز معماری مدرن خود مشخص می‌شود و برج خلیفه به عنوان نشانه‌ای بارز، تمرکز این ناحیه بر روی مالی و تجارت را نشان می‌دهد.

این ملک به خوبی برای سرمایه‌گذاران و خریداران خانه دوم که به دنبال فرصت‌ها در یک منطقه در حال توسعه سریع هستند، مناسب است. با توجه به نزدیکی به امکانات ضروری و ورود مداوم حرفه‌ای‌ها و گردشگران، بازار محلی تقاضای اجاره قوی را نشان می‌دهد. طراحی و چیدمان این ملک به افرادی که به دنبال ترکیبی از راحتی و سهولت هستند، پاسخ می‌دهد و به کسانی که هم به سبک زندگی و هم به پتانسیل سرمایه‌گذاری در یک محیط شهری پرجنب‌وجوش اهمیت می‌دهند، جذاب است.

چرا این ملک متمایز است

• بیزینس بی منطقه‌ای با تقاضای بالا و ترکیبی از جاذبه‌های شرکتی و تفریحی است.

• قیمت این ملک €1,790,000 برای ۱۸۶m² است که ارزش رقابتی در بازار ارائه می‌دهد.

• برای نگهداری یا اجاره بلندمدت ایده‌آل است، با توجه به نرخ اشغال مداوم در این منطقه.

نوعApartment
اتاق خواب2
حمام3
مساحت زندگی186 m²
Plot area7000 m²
قیمت / متر مربع€9,489
AED / m²AED 40,269
شهرDubai
کشورUAE
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_DXB-00073-2-MiddleFloor

Location

بیشتر در dubai

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €4,630,000

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €5,340,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €5,340,000

Dubai · Apartment

€5,265,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €1,990,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,965,000

AED 7,490,000

1,765,000

AED 40,269 / m²9,489 / m²·MERI 7.6
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت