merilista
7.5MERIفرصت خوب
آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €2,125,000

Dubai · UAE

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €2,125,000

+14

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €2,125,000

Dubai · UAE

AED 8,900,000· €2,095,000·Apartment·3 bedrooms·4 bathrooms·260 m²·MERI 7.5

پروژه آپارتمان‌های شیک با طرح اقساط پس از تحویل در جزایر دبی تنها چند دقیقه با خلیج عربی فاصله دارد. این موقعیت از نزدیکی به نقاط کلیدی بهره‌مند است، از جمله فرودگاه بین‌المللی دبی (۱۸ دقیقه فاصله) و دبی مال (۲۸ دقیقه فاصله). این توسعه با فضاهای سبز و فناوری پیشرفته خود شناخته می‌شود و سبک زندگی پایدار را ترویج می‌کند در حالی که چشم‌اندازهای زیبایی از دریا را ارائه می‌دهد.

این ملک به‌ویژه برای سرمایه‌گذاران که به دنبال فرصت‌های اجاره‌ای هستند و همچنین خریداران خانه‌های دوم که به دنبال یک پناهگاه ساحلی می‌باشند، مناسب است. بازار املاک محلی نشان‌دهنده تاب‌آوری است و تقاضای قوی برای املاکی که امکانات مدرن و دسترسی راحت به مراکز شهری را ارائه می‌دهند، وجود دارد. با طرح اقساط پس از تحویل، این پیشنهاد گزینه مالی انعطاف‌پذیری برای خریداران بالقوه ارائه می‌دهد.

چرا این ملک متمایز است

• این محله به سرعت در حال رشد است و تقاضای قوی برای گزینه‌های زندگی ساحلی وجود دارد.

• با قیمت €2,125,000، ارزش رقابتی را برای اندازه ۲۶۰m² خود منعکس می‌کند.

• با توجه به پتانسیل اجاره‌ای جذابش، برای نگهداری بلندمدت یا به عنوان خانه دوم ایده‌آل است.

نوعApartment
اتاق خواب3
حمام4
مساحت زندگی260 m²
Plot area4000 m²
قیمت / متر مربع€8,058
AED / m²AED 34,231
شهرDubai
کشورUAE
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_DXB-00127-3-Duplex

Location

بیشتر در dubai

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €4,630,000

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €5,340,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €5,340,000

Dubai · Apartment

€5,265,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €1,990,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,965,000

AED 8,900,000

2,095,000

AED 34,231 / m²8,058 / m²·MERI 7.5
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت