merilista
7.6MERIفرصت خوب
آپارتمان دو خوابه در دبی ماریتیم سیتی — €1,055,000

Dubai · UAE

آپارتمان دو خوابه در دبی ماریتیم سیتی — €1,055,000

+12

آپارتمان دو خوابه در دبی ماریتیم سیتی — €1,055,000

Dubai · UAE

AED 4,425,000· €1,040,000·Apartment·2 bedrooms·3 bathrooms·143 m²·MERI 7.6

ماریتیم سیتی در دبی ترکیبی منحصر به فرد از زندگی شهری و ساحلی را ارائه می‌دهد که با معماری مدرن و بلند خود شناخته می‌شود. این پروژه به طور استراتژیک در فاصله پنج دقیقه‌ای از بندر مینا راشد، که مرکزی برای خرید و غذا خوردن است، واقع شده و تنها چند دقیقه با ساحل جمیرا و مرکز شهر دبی فاصله دارد. امکانات کلیدی، از جمله بیمارستان‌ها و مدارس، نیز به راحتی در فاصله ده تا بیست دقیقه‌ای قرار دارند که جذابیت این منطقه را برای ساکنان مختلف افزایش می‌دهد.

این ملک به ویژه برای افرادی که به دنبال جابجایی یا خانه‌های دوم هستند، مناسب است، زیرا به خدمات تفریحی و ضروری دسترسی آسانی دارد. با توجه به تقاضای مداوم بازار املاک محلی برای املاک ساحلی، به ویژه در میان expatriates، این آپارتمان دو خوابه یک فرصت سرمایه‌گذاری مناسب را ارائه می‌دهد. ترکیب فضاهای داخلی وسیع، گزینه‌های پرداخت اقساطی و محله‌ای پرجنب و جوش آن را برای نگهداری بلندمدت یا فرصت‌های اجاره‌ای جذاب می‌سازد.

چرا این ملک متمایز است

• ماریتیم سیتی به دلیل سبک زندگی منحصر به فرد شهری-ساحلی خود با تقاضای رو به رشدی مواجه است.

• این آپارتمان 143m² با قیمت €1,055,000 در بازار فعلی ارزش رقابتی ارائه می‌دهد.

• ایده‌آل برای نگهداری بلندمدت یا اجاره، که هم به محلی‌ها و هم به expatriates جذاب است.

نوعApartment
اتاق خواب2
حمام3
مساحت زندگی143 m²
Plot area1500 m²
قیمت / متر مربع€7,273
AED / m²AED 30,944
شهرDubai
کشورUAE
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_DXB-00130-2-MiddleFloor

Location

بیشتر در dubai

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €4,630,000

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €5,340,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €5,340,000

Dubai · Apartment

€5,265,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €1,990,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,965,000

AED 4,425,000

1,040,000

AED 30,944 / m²7,273 / m²·MERI 7.6
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت