merilista
7.8MERIفرصت خوب
آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €763,000

Dubai · UAE

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €763,000

+8

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €763,000

Dubai · UAE

AED 3,195,000· €752,000·Apartment·2 bedrooms·2 bathrooms·119 m²·MERI 7.8

آپارتمان‌های روبه دریا در دبی در جامعه پرجنب‌وجوش راشد یاتس و مارینا واقع شده‌اند و به ساکنان دسترسی فوری به امکانات کنار آب را ارائه می‌دهند. این پروژه به‌طور استراتژیک در کنار خلیج عربی قرار دارد و تنها ۱۰ دقیقه با جاده شیخ زاید و ۱۵ دقیقه از فرودگاه بین‌المللی دبی فاصله دارد. جاذبه‌های نزدیک شامل فروشگاه‌های خرده‌فروشی مختلف، گزینه‌های غذاخوری باکیفیت و فضاهای زندگی در فضای باز وسیع است که تجربه شهری را با ترکیبی از تفریح و راحتی بهبود می‌بخشد.

این ملک به‌ویژه برای سرمایه‌گذاران و خریداران خانه دوم که به دنبال ترکیبی از سبک زندگی و پتانسیل درآمد اجاره‌ای هستند، مناسب است. بازار املاک محلی نشان‌دهنده تقاضای بالا برای املاک کنار آب است که ناشی از جابجایی‌های خارجی و افراد مرفه‌ای است که به دنبال خانه‌های تفریحی هستند. با مجموعه‌ای متنوع از امکانات و نزدیکی به مناطق کلیدی شهری، این پروژه به کسانی که به دنبال سبک زندگی متعادل در یکی از محله‌های پویا دبی هستند، پاسخ می‌دهد.

چرا این ملک متمایز است

• این منطقه به خاطر تقاضای بالا برای زندگی کنار آب و دسترسی آسان به امکانات شناخته شده است.

• با قیمت €763,000 برای ۱۱۹m²، ارزش رقابتی در بازار املاک دبی را ارائه می‌دهد.

• به دلیل موقعیت جذاب و امکاناتش، برای سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت یا فرصت‌های اجاره‌ای ایده‌آل است.

نوعApartment
اتاق خواب2
حمام2
مساحت زندگی119 m²
قیمت / متر مربع€6,319
AED / m²AED 26,849
شهرDubai
کشورUAE
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_DXB-00164-2-MiddleFloor

Location

بیشتر در dubai

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €4,630,000

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €5,340,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €5,340,000

Dubai · Apartment

€5,265,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €1,990,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,965,000

AED 3,195,000

752,000

AED 26,849 / m²6,319 / m²·MERI 7.8
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت