merilista
7.9MERIفرصت خوب
آپارتمان ۰ خوابه در دبی — €417,000

Dubai · UAE

آپارتمان ۰ خوابه در دبی — €417,000

+8

آپارتمان ۰ خوابه در دبی — €417,000

Dubai · UAE

AED 1,745,000· €411,000·Apartment·1 bathrooms·41 m²·MERI 7.9

بیزنس بی به عنوان یک مرکز اصلی در دبی شناخته می‌شود که با ترکیبی از فضاهای مسکونی، تجاری و تفریحی مشخص می‌شود. این منطقه به خاطر افق دید خیره‌کننده‌اش و نزدیکی به کانال دبی معروف است و دسترسی آسانی به نقاط مهمی مانند برج خلیفه و مرکز شهر دبی ارائه می‌دهد. در این ناحیه، آپارتمان‌های کاملاً مبله فرصتی حیاتی برای کسانی است که به دنبال تعامل با یک محیط شهری پویا هستند که شامل گزینه‌های متنوعی از رستوران‌ها و فروشگاه‌ها می‌باشد.

این ملک به ویژه برای سرمایه‌گذاران و خریداران خانه دوم مناسب است که به دسترسی و امکانات مدرن اهمیت می‌دهند. بازار املاک محلی نشان‌دهنده تقاضای پایدار برای املاکی است که به نیازهای اجاره‌های بلندمدت و خریدهای سبک زندگی پاسخ می‌دهد. با یک طرح پرداخت ۱۰ ساله، این پیشنهاد به خریداران اجازه می‌دهد تا سرمایه‌گذاری خود را مدیریت کنند در حالی که از مزایای زندگی در یکی از پرطرفدارترین نواحی دبی بهره‌مند می‌شوند.

چرا این ملک متمایز است

• بیزنس بی منطقه‌ای پرطرفدار است که به خاطر ترکیب زنده تجاری و مسکونی‌اش شناخته می‌شود.

• با قیمت €417,000، این ملک ارزش رقابتی برای یک آپارتمان مبله ۴۱m² ارائه می‌دهد.

• به دلیل تقاضای بالا و امکانات موجود، برای نگهداری بلندمدت یا فرصت‌های اجاره‌ای ایده‌آل است.

نوعApartment
حمام1
مساحت زندگی41 m²
قیمت / متر مربع€10,024
AED / m²AED 42,561
شهرDubai
کشورUAE
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_DXB-00180-0-MiddleFloor

Location

بیشتر در dubai

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €4,630,000

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €5,340,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €5,340,000

Dubai · Apartment

€5,265,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €1,990,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,965,000

AED 1,745,000

411,000

AED 42,561 / m²10,024 / m²·MERI 7.9
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت