merilista
7.2MERIفرصت خوب
آپارتمان یک خوابه در راس الخیمه — €864,000

Ras Al Khaimah · UAE

آپارتمان یک خوابه در راس الخیمه — €864,000

+21

آپارتمان یک خوابه در راس الخیمه — €864,000

Ras Al Khaimah · UAE

AED 3,620,000· €852,000·Apartment·1 bedrooms·2 bathrooms·106 m²·MERI 7.2

جزیره المرجان، یک مجمع جزیره‌ای مصنوعی در راس الخیمه، امارات متحده عربی، شامل چهار جزیره به شکل مرجان است که در میان خلیج عربی قرار دارند. این منطقه به خاطر توسعه‌های لوکس ساحلی خود، از جمله اقامتگاه‌ها و استراحتگاه‌های لوکس شناخته شده است. جاذبه‌های نزدیک شامل استراحتگاه و کازینوی وین در حال ساخت، ریتز-کارلتون و باشگاه گلف الحمرا هستند که همگی در فاصله‌ای کوتاه قرار دارند. دسترسی به این منطقه با نزدیکی به مراکز حمل و نقل اصلی تسهیل شده است، به طوری که فرودگاه بین‌المللی راس الخیمه تنها ۳۲ دقیقه و فرودگاه بین‌المللی دبی در دسترسی یک ساعته قرار دارد.

این ملک برای سرمایه‌گذاران و خریداران خانه دوم که به دنبال سبک زندگی ساحلی هستند، مناسب است. با تقاضای بالا برای زندگی لوکس، جزیره المرجان فرصت‌هایی برای درآمد اجاره‌ای و استفاده شخصی ارائه می‌دهد. بازار محلی نشان‌دهنده علاقه روزافزون به املاک لوکس ساحلی است که این گزینه را برای کسانی که به دنبال سرمایه‌گذاری بلندمدت و همچنین یک مکان تفریحی هستند، جذاب می‌سازد.

چرا این ملک متمایز است

• جزیره المرجان به خاطر زندگی لوکس ساحلی و گزینه‌های تفریحی در حال محبوبیت است.

• با قیمت €864,000 برای واحدی به مساحت ۱۰۶م²، در بازار لوکس محلی به خوبی جایگاه دارد.

• مناسب برای درآمد اجاره‌ای و استفاده شخصی به عنوان خانه دوم در نزدیکی جاذبه‌های اصلی.

نوعApartment
اتاق خواب1
حمام2
مساحت زندگی106 m²
قیمت / متر مربع€8,038
AED / m²AED 34,151
شهرRas Al Khaimah
کشورUAE
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_RKT-00014-1-MiddleFloor

Location

بیشتر در ras-al-khaimah

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €4,630,000

آپارتمان ۲ خوابه در دبی — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €5,340,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €5,340,000

Dubai · Apartment

€5,265,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €1,990,000

آپارتمان ۳ خوابه در دبی — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,965,000

AED 3,620,000

852,000

AED 34,151 / m²8,038 / m²·MERI 7.2
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت