merilista
7.2MERIفرصت خوب
آپارتمان ۲ خوابه در راس الخیمه — €804,000

Ras Al Khaimah · UAE

آپارتمان ۲ خوابه در راس الخیمه — €804,000

+17

آپارتمان ۲ خوابه در راس الخیمه — €804,000

Ras Al Khaimah · UAE

AED 3,590,000· €845,000·Apartment·2 bedrooms·3 bathrooms·101 m²·MERI 7.2

جزیره المرجان در راس الخیمه به عنوان یک مقصد مهم ساحلی شناخته می‌شود که ۴.۵ کیلومتر به سمت خلیج عربی امتداد دارد. این منطقه به خاطر ترکیب فضاهای مسکونی، مهمان‌نوازی و تفریحی خود شناخته می‌شود و دسترسی مستقیم به ساحل و نزدیکی به ریزورت وین، جذابیت زیادی برای گردشگران و ساکنان دارد. امکانات نزدیک شامل مرکز خرید ال حمرا و باشگاه گلف ال حمرا است که در فاصله کوتاهی قرار دارند و جذابیت این مکان را برای سبک‌های زندگی مختلف افزایش می‌دهند.

این ملک برای سرمایه‌گذاران که به دنبال فرصت‌های اجاره‌ای هستند یا کسانی که به دنبال سبک زندگی ساحلی می‌باشند، مناسب است. بازار محلی نشان‌دهنده پایداری است و علاقه‌مندی از سوی خریداران داخلی و بین‌المللی در حال افزایش است. وجود برنامه پرداخت تا زمان تکمیل نیز به جذابیت آن برای خریداران دومین خانه که به دنبال ورود به این منطقه در حال رشد هستند، می‌افزاید.

چرا این ملک متمایز است

• جزیره المرجان به عنوان یک منطقه مسکونی مطلوب با امکانات فراوان در حال رشد است.

• این آپارتمان ۱۰۱m² با قیمت €804,000 ارزش رقابتی در بازار محلی ارائه می‌دهد.

• با توجه به نزدیکی به جاذبه‌های کلیدی، برای درآمد اجاره‌ای یا به عنوان یک خانه دوم ایده‌آل است.

نوعApartment
اتاق خواب2
حمام3
مساحت زندگی101 m²
قیمت / متر مربع€8,366
AED / m²AED 35,545
شهرRas Al Khaimah
کشورUAE
منبعاملاک TEKCE
شناسه لیستtekce_RKT-00015-2-MiddleFloor

Location

AED 3,590,000

845,000

AED 35,545 / m²8,366 / m²·MERI 7.2
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

تماس سریع — ما گزارش کامل ملک را برای شما ارسال خواهیم کرد

رایگان · بدون تعهد · پاسخ در عرض ۲۴ ساعت

Visit MeriSignature →

داده‌های بازار در Merilista از منابع عمومی رسمی (یوروستات، INE، اداره زمین دبی، CBRT) تأمین شده و فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. امتیازهای MERI شاخص‌های مقایسه‌ای هستند — نه مشاوره مالی. همیشه قبل از اتخاذ تصمیمات سرمایه‌گذاری تحقیقات مستقل انجام دهید. سلب مسئولیت