merilista
7.5MERIDobra okazja
Willa z 3 sypialniami w Kyrenii — €669,000

Kyrenia · North Cyprus

Willa z 3 sypialniami w Kyrenii — €669,000

+13

Willa z 3 sypialniami w Kyrenii — €669,000

Kyrenia · North Cyprus

€667,000·Villa·3 bedrooms·2 bathrooms·270 m²·MERI 7.5

Girne, tętniąca życiem dzielnica na Północnym Cyprze, znana jest z połączenia turystyki i instytucji edukacyjnych, co przyczynia się do jej popularności wśród ekspatów i inwestorów. Nieruchomość znajduje się w rejonie Esentepe-Bahceli, około 3 km od plaż publicznych i lokalnych restauracji oraz 7 km od wioski Esentepe. Kluczowe atrakcje, takie jak Korenium Golf Club i Alagadi Turtle Beach, znajdują się w promieniu 12 km, podczas gdy centrum Girne oddalone jest o 30 km, co zapewnia równowagę między spokojem a dostępnością.

Ta willa jest dobrze dopasowana dla inwestorów poszukujących możliwości wynajmu lub osób szukających drugiego domu w śródziemnomorskim otoczeniu. Lokalny rynek charakteryzuje się rosnącym popytem na nieruchomości nadmorskie, co czyni tę ofertę atrakcyjną dla tych, którzy są zainteresowani długoterminowym inwestowaniem. Dzięki połączeniu prywatnych udogodnień i bliskości do niezbędnych usług, spełnia potrzeby różnych stylów życia.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Esentepe-Bahceli zyskuje na popularności wśród zagranicznych inwestorów dzięki swojemu nadmorskiemu urokowi.

• W cenie €669,000, nieruchomość oferuje konkurencyjny punkt wyjścia dla nabywców.

• Idealna do generowania dochodu z wynajmu lub do użytku osobistego, z naciskiem na życie na świeżym powietrzu i rekreację.

TypVilla
Sypialnie3
Łazienki2
Powierzchnia mieszkalna270 m²
Plot area375 m²
Cena / m²€2,470
MiastoKyrenia
KrajNorth Cyprus
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_ECN-00012-3-Bungalow

Location

Więcej w kyrenia

Mieszkanie 1-pokojowe w Kyrenii — €193,000

Mieszkanie 1-pokojowe w Kyrenii — €193,000

Kyrenia · Apartment

€193,000

Mieszkanie 0-pokojowe w Kyrenii — €88,500

Mieszkanie 0-pokojowe w Kyrenii — €88,500

Kyrenia · Apartment

€88,000

Mieszkanie w İskele — €181,000

Mieszkanie w İskele — €181,000

İskele · Apartment

€181,000

€667,000

2,470 / m²·MERI 7.5
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie