merilista
5.9MERIRozwijający się obszar
Willa z 4 sypialniami w Málaga — €2,950,000

Málaga · Spain

Willa z 4 sypialniami w Málaga — €2,950,000

+15

Willa z 4 sypialniami w Málaga — €2,950,000

Málaga · Spain

€2,500,000·Villa·4 bedrooms·4 bathrooms·508 m²·MERI 5.9

Benalmádena, położona na hiszpańskim wybrzeżu Costa del Sol, znana jest z różnorodnego rynku nieruchomości oraz śródziemnomorskiego klimatu. Obszar ten dzieli się na wyraźne sekcje, w tym Benalmádena Pueblo, Arroyo de la Miel oraz Benalmádena Costa. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Capellania, około 2,5 km od lokalnych plaż i w niedalekiej odległości od urokliwych uliczek Benalmádena Pueblo. W pobliżu znajdują się luksusowe hotele, restauracje oraz obiekty rekreacyjne, co czyni tę ofertę atrakcyjną dla różnych nabywców.

Nieruchomość ta jest szczególnie odpowiednia dla inwestorów oraz osób poszukujących drugiego domu, które cenią sobie jakość w tętniącym życiem nadmorskim otoczeniu. Lokalny rynek charakteryzuje się silnym popytem na nieruchomości na wynajem, co przyciąga tych, którzy szukają zarówno stylu życia, jak i możliwości inwestycyjnych. Atrakcyjność tego obszaru tkwi w połączeniu kulturowego uroku z nowoczesnymi udogodnieniami, co sprawia, że nadaje się zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i sezonowego użytkowania.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Capellania charakteryzuje się niskim natężeniem ruchu oraz mieszanką udogodnień mieszkalnych i turystycznych.

• W cenie €2,950,000 nieruchomość oferuje znaczną powierzchnię 508m² w tej okolicy.

• Idealna do wynajmu długoterminowego lub jako drugi dom z uwagi na lokalny popyt.

TypVilla
Sypialnie4
Łazienki4
Powierzchnia mieszkalna508 m²
Plot area764 m²
Cena / m²€4,921
MiastoMálaga
KrajSpain
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_AGP-00938-4-DetachedVilla

Location

Więcej w malaga

Mieszkanie z 2 sypialniami w Málaga — €575,000

Mieszkanie z 2 sypialniami w Málaga — €575,000

Málaga · Apartment

€575,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Marbelli — €845,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Marbelli — €845,000

Málaga · Apartment

€890,000

Mieszkanie z 2 sypialniami w Marbella — €660,000

Mieszkanie z 2 sypialniami w Marbella — €660,000

Marbella · Apartment

€660,000

€2,500,000

4,921 / m²·MERI 5.9
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie