merilista
7.2MERIDobra okazja
Mieszkanie z jedną sypialnią w Altıntaş, Antalya — €128,000

Antalya · Turkey

Mieszkanie z jedną sypialnią w Altıntaş, Antalya — €128,000

+33

Mieszkanie z jedną sypialnią w Altıntaş, Antalya — €128,000

Antalya · Turkey

€123,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·60 m²·MERI 7.2

Altıntaş, położony w dzielnicy Aksu w Antalyi, staje się znaczącym centrum mieszkalnym. Obszar ten charakteryzuje się bliskością do kluczowych udogodnień, w tym plaży Lara, która znajduje się zaledwie 9 km stąd, oraz międzynarodowego lotniska w Antalyi, oddalonego o 7 km od inwestycji. W okolicy znajdują się również niezbędne usługi, takie jak zakupy w TerraCity Mall, placówki medyczne w szpitalu Medicalpark oraz opcje rozrywkowe w The Land of Legends, wszystko w niedalekiej odległości samochodem.

Nieruchomość ta jest dobrze dopasowana do różnych nabywców, w tym inwestorów poszukujących możliwości wynajmu oraz osób szukających drugiego domu w regionie z rozwijającym się rynkiem nieruchomości. Lokalny rynek w Altıntaş wykazuje oznaki silnego popytu, napędzanego zarówno przez krajowe, jak i międzynarodowe zainteresowanie, co czyni go atrakcyjną opcją dla tych, którzy rozważają długoterminowe inwestycje lub zmiany stylu życia w tętniącej życiem społeczności.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Altıntaş zyskuje na popularności dzięki swojej strategicznej lokalizacji i bliskości do wybrzeża.

• W cenie €128,000, nieruchomość oferuje konkurencyjną wartość na rozwijającym się rynku.

• Odpowiednia do wynajmu krótkoterminowego lub jako dom wakacyjny, dostosowana do różnych potrzeb stylu życia.

TypApartment
Sypialnie1
Łazienki1
Powierzchnia mieszkalna60 m²
Plot area64108 m²
Cena / m²€2,050
MiastoAntalya
KrajTurkey
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_AYT-04302-1-GroundFloor

Location

Więcej w antalya

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€123,000

2,050 / m²·MERI 7.2
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie