merilista
6.2MERIStabilny rynek
Willa z 5 sypialniami w Bodrum — €15,000,000

Bodrum · Turkey

Willa z 5 sypialniami w Bodrum — €15,000,000

+45

Willa z 5 sypialniami w Bodrum — €15,000,000

Bodrum · Turkey

€15,000,000·Villa·5 bedrooms·5 bathrooms·517 m²·MERI 6.2

Usytuowane w Türkbükü, poszukiwanej lokalizacji na Półwyspie Bodrum, te wolnostojące wille są strategicznie zlokalizowane pomiędzy morzem a bujnymi lasami sosnowymi. Projekt obejmuje 32,000 metrów kwadratowych i oferuje prywatną plażę w zacisznej zatoce, co potęguje spokojną atmosferę. Bliskość do lokalnych udogodnień jest znacząca, z tętniącym życiem centrum Bodrum oddalonym o zaledwie 20 kilometrów oraz niezbędnymi usługami, takimi jak Szpital Państwowy w Bodrum, znajdującym się 24 kilometry od miejsca.

Idealna dla inwestorów oraz nabywców drugiego domu, ta nieruchomość ma duży potencjał dzięki dobrze rozwiniętym udogodnieniom i malowniczym otoczeniu. Lokalny rynek wykazuje stabilne zapotrzebowanie, szczególnie na nieruchomości, które zapewniają zarówno komfort, jak i dostęp do natury. Połączenie usług społecznych w tym projekcie — w tym butikowy hotel, spa i restauracja — dobrze go pozycjonuje dla tych, którzy szukają inwestycji w styl życia lub długoterminowego trzymania w regionie znanym z wysokiego profilu klientów.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Türkbükü to popularny obszar z dużym popytem na nieruchomości mieszkalne.

• W cenie €15,000,000, nieruchomość oferuje znaczące udogodnienia na powierzchni 517 m².

• Odpowiednia do długoterminowego trzymania lub jako drugi dom, z potencjałem wynajmu w pożądanej lokalizacji.

TypVilla
Sypialnie5
Łazienki5
Powierzchnia mieszkalna517 m²
Plot area300 m²
Cena / m²€29,014
MiastoBodrum
KrajTurkey
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_BJV-00054-5-DetachedVilla

Location

Więcej w bodrum

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€15,000,000

29,014 / m²·MERI 6.2
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie