merilista
7.6MERIDobra okazja
Mieszkanie z jedną sypialnią w Bodrum — €198,000

Bodrum · Turkey

Mieszkanie z jedną sypialnią w Bodrum — €198,000

+17

Mieszkanie z jedną sypialnią w Bodrum — €198,000

Bodrum · Turkey

€142,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·55 m²·MERI 7.6

Kuşadası, znane portowe miasto na tureckim wybrzeżu Egejskim, oferuje żywą mieszankę dziedzictwa kulturowego i nowoczesnych udogodnień. Mieszkania przy plaży znajdują się w bezpiecznym kompleksie, zaledwie 100 metrów od podstawowych usług, w tym supermarketu, oraz krótki przejazd do głównych atrakcji, takich jak Marina oddalona o 5 km i historyczne miejsce Efez w odległości 20 km. Kompleks został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach przez cały rok, oferując różnorodne udogodnienia na miejscu, które poprawiają komfort życia.

Nieruchomość ta jest dobrze dopasowana do osób planujących przeprowadzkę, które szukają połączenia stylu życia i wygody, a także do nabywców drugiego domu zainteresowanych miejscem na wakacje. Lokalny rynek w Kuşadası, znany z atrakcyjności turystycznej, stwarza możliwości dla inwestorów poszukujących dochodu z wynajmu lub długoterminowych inwestycji. Połączenie dostępu do plaży i kompleksowych udogodnień sprawia, że te mieszkania są atrakcyjną opcją w regionie, który przyciąga odwiedzających przez cały rok.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Nadmorskie położenie Kuşadası utrzymuje wysokie zapotrzebowanie z powodu napływu turystów i znaczenia historycznego.

• W cenie €198,000 za 55m², nieruchomość oferuje konkurencyjną wartość na lokalnym rynku.

• Idealna do wynajmu długoterminowego lub osobistego użytku, wspierająca różnorodne wybory stylu życia.

TypApartment
Sypialnie1
Łazienki1
Powierzchnia mieszkalna55 m²
Plot area21000 m²
Cena / m²€2,582
MiastoBodrum
KrajTurkey
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_CII-00036-1-MiddleFloor

Location

€142,000

2,582 / m²·MERI 7.6
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie