merilista
7.9MERIDobra okazja
Willa z 5 sypialniami w Bodrum — €450,000

Bodrum · Turkey

Willa z 5 sypialniami w Bodrum — €450,000

+56

Willa z 5 sypialniami w Bodrum — €450,000

Bodrum · Turkey

€450,000·Villa·5 bedrooms·4 bathrooms·220 m²·MERI 7.9

Kuşadası, znaczące miasto portowe położone w pobliżu starożytnego miasta Efez, charakteryzuje się bogatym znaczeniem historycznym oraz dynamiczną infrastrukturą turystyczną. Nieruchomość znajduje się w okolicy, która jest dogodnie usytuowana 300 metrów od podstawowych udogodnień, takich jak supermarkety, a zaledwie 1,7 kilometra od piaszczystych plaż. Obszar jest dobrze skomunikowany, z największym centrum handlowym w Kuşadası oddalonym o zaledwie 5,5 kilometra oraz Międzynarodowym Portem Lotniczym Adnan Menderes w odległości 79 kilometrów od lokalizacji, co czyni go dostępnym zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających.

Nieruchomość ta jest szczególnie odpowiednia dla rodzin poszukujących całorocznego miejsca zamieszkania lub inwestorów szukających możliwości wynajmu, biorąc pod uwagę stałe zapotrzebowanie w tej okolicy. Lokalny rynek wykazuje silne zainteresowanie nieruchomościami oferującymi nowoczesne udogodnienia oraz bliskość do plaż i miejsc historycznych. Z pięcioma sypialniami i przestronnym wnętrzem, idealnie odpowiada potrzebom osób lub rodzin dążących do połączenia komfortu z wygodą w historycznym otoczeniu.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Kuşadası łączy znaczenie historyczne z dynamiczną sceną turystyczną, co zwiększa popyt w regionie.

• W cenie €450,000, ta nieruchomość oferuje pięć sypialni na powierzchni 220 m².

• Układ jest idealny do całorocznego zamieszkania lub jako inwestycja wynajmu w turystycznym rejonie.

TypVilla
Sypialnie5
Łazienki4
Powierzchnia mieszkalna220 m²
Plot area300 m²
Cena / m²€2,045
MiastoBodrum
KrajTurkey
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_CII-00054-5-SemiDetachedVilla

Location

Więcej w bodrum

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€450,000

2,045 / m²·MERI 7.9
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie