merilista
6.7MERIStabilny rynek
Mieszkanie z jedną sypialnią w İstanbul Sarıyer — €449,000

Istanbul · Turkey

Mieszkanie z jedną sypialnią w İstanbul Sarıyer — €449,000

+29

Mieszkanie z jedną sypialnią w İstanbul Sarıyer — €449,000

Istanbul · Turkey

€443,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·111 m²·MERI 6.7

Sarıyer, znany z obfitości terenów zielonych, oferuje połączenie naturalnego piękna i miejskiej wygody. Nieruchomość znajduje się 350 metrów od stadionu Nef i około 1 kilometra od centrum handlowego Vadistanbul, co zapewnia łatwy dostęp do niezbędnych udogodnień. Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do głównych tras komunikacyjnych, co czyni ją praktycznym wyborem zarówno dla dojeżdżających, jak i mieszkańców.

Nieruchomość ta jest szczególnie odpowiednia dla inwestorów i osób planujących przeprowadzkę, poszukujących połączenia stylu życia i dostępności. Lokalny rynek nieruchomości wykazuje stałe zainteresowanie nieruchomościami w Sarıyer, napędzane zielonym otoczeniem i bliskością centrów biznesowych. Z różnorodnymi udogodnieniami, w tym obiektami handlowymi i rekreacyjnymi, to mieszkanie przyciąga osoby poszukujące drugiego domu lub inwestycji na wynajem długoterminowy.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Popyt w Sarıyer jest napędzany przez tereny zielone i dogodne połączenia komunikacyjne.

• W cenie €449,000, nieruchomość oferuje konkurencyjną wartość za powierzchnię 111m².

• Odpowiednia do wynajmu długoterminowego lub jako drugi dom z powodu dostępnych udogodnień w okolicy.

TypApartment
Sypialnie1
Łazienki1
Powierzchnia mieszkalna111 m²
Plot area46000 m²
Cena / m²€3,991
MiastoIstanbul
KrajTurkey
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_IST-00845-1-MiddleFloor

Location

Więcej w istanbul

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€443,000

3,991 / m²·MERI 6.7
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie