merilista
8.3MERIDobra okazja
Willa z 3 sypialniami w Istambule — €157,000

Istanbul · Turkey

Willa z 3 sypialniami w Istambule — €157,000

+30

Willa z 3 sypialniami w Istambule — €157,000

Istanbul · Turkey

€161,000·Villa·3 bedrooms·2 bathrooms·165 m²·MERI 8.3

Wolnostojące wille duplex z ogrodami znajdują się w wiosce Sadağı, położonej w dzielnicy Orhaneli w Bursie. Obszar ten charakteryzuje się bliskością do Wąwozu Sadağı, 12-kilometrowej naturalnej atrakcji z ścieżkami spacerowymi, wodospadami i malowniczymi formacjami skalnymi. Starożytna Łaźnia Sadağı dodaje historycznego charakteru temu miejscu, co czyni je atrakcyjnym zarówno dla miłośników przyrody, jak i historii. Podstawowe udogodnienia, takie jak apteka, centrum zdrowia i lokalne rynki, są dostępne w centrum Orhaneli, zaledwie 3 km stąd.

Te wille są dobrze dopasowane do różnych nabywców, w tym inwestorów, kupujących drugie domy oraz osób przeprowadzających się do regionu. Biorąc pod uwagę przystępną cenę €157,000 za nieruchomość o powierzchni 165 m², stanowią one atrakcyjną opcję na lokalnym rynku, który ceni zarówno naturalne piękno, jak i znaczenie historyczne. Połączenie spokoju i dostępu do podstawowych usług zwiększa ich atrakcyjność do długoterminowego zamieszkania lub potencjału wynajmu.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Wioska Sadağı oferuje połączenie naturalnego piękna i miejsc historycznych, co napędza lokalny popyt.

• Cena wynosząca €157,000 zapewnia konkurencyjną pozycję na obecnym rynku.

• Odpowiednie do długoterminowego zamieszkania, domów wakacyjnych lub możliwości wynajmu inwestycyjnego.

TypVilla
Sypialnie3
Łazienki2
Powierzchnia mieszkalna165 m²
Plot area200 m²
Cena / m²€976
MiastoIstanbul
KrajTurkey
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_YEI-00335-3-DetachedVilla

Location

Więcej w istanbul

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€161,000

976 / m²·MERI 8.3
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie