merilista
8.2MERIDobra okazja
Mieszkanie 4-pokojowe w Istambule — €271,000

Istanbul · Turkey

Mieszkanie 4-pokojowe w Istambule — €271,000

+44

Mieszkanie 4-pokojowe w Istambule — €271,000

Istanbul · Turkey

€261,000·Apartment·4 bedrooms·4 bathrooms·276 m²·MERI 8.2

Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Güzelyalı w Mudanya, w prowincji Bursa, obszarze znanym z bliskości do plaży Altınkum, która jest zaledwie kilka minut spacerem. Dzielnica łączy w sobie naturalne piękno z miejskimi udogodnieniami, a codzienne potrzeby, takie jak sklepy i meczety, znajdują się w promieniu 300 metrów. Dodatkowo, lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do transportu publicznego, w tym przystanku promowego, który znajduje się 2 km stąd, co ułatwia podróż do Istambułu. Tętniące życiem centrum miasta Bursa leży 15 km na południe, a możliwości rekreacyjne w Uludağ są oddalone o 70 km.

To czteropokojowe mieszkanie jest odpowiednie dla różnych nabywców, w tym inwestorów poszukujących dochodu z wynajmu, nabywców drugiego domu szukających nadmorskiego schronienia lub osób przenoszących się, które dążą do przyjaznego dla rodzin środowiska. Lokalny rynek w Mudanya wykazuje stały wzrost z powodu swojego atrakcyjnego charakteru jako destynacji nadmorskiej, co wskazuje na potencjał przyszłej aprecjacji. Udogodnienia, takie jak baseny wewnętrzne i zewnętrzne, dodatkowo zwiększają jego atrakcyjność dla długoterminowego zamieszkania lub wynajmu wakacyjnego.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Güzelyalı to pożądany obszar znany z czystego powietrza i łatwego dostępu do plaży.

• W cenie €271,000, nieruchomość oferuje konkurencyjny metraż 276m² na rynku.

• Odpowiednie zarówno dla możliwości wynajmu, jak i jako drugi dom do sezonowego użytkowania.

TypApartment
Sypialnie4
Łazienki4
Powierzchnia mieszkalna276 m²
Plot area28416 m²
Cena / m²€946
MiastoIstanbul
KrajTurkey
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_YEI-00343-4-Duplex

Location

Więcej w istanbul

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€261,000

946 / m²·MERI 8.2
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie