merilista
7.9MERIDobra okazja
Mieszkanie z jedną sypialnią w Istambule — €87,500

Istanbul · Turkey

Mieszkanie z jedną sypialnią w Istambule — €87,500

+28

Mieszkanie z jedną sypialnią w Istambule — €87,500

Istanbul · Turkey

€84,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·40 m²·MERI 7.9

Yalova to region, który zyskuje na popularności zarówno w turystyce sezonowej, jak i w życiu całorocznym, ze względu na bliskość do dużych ośrodków miejskich, takich jak Istambuł, Bursa i Kocaeli. Stylowe Mieszkania znajdują się w dzielnicy Kadıköy, która charakteryzuje się ciągłym rozwojem i dostępnością do niezbędnych udogodnień. Warto zauważyć, że nieruchomości znajdują się w odległości spaceru od prywatnej szkoły, przedszkola, marketu i apteki, a także są dogodnie usytuowane 2,5 km od szpitala i 4 km od uniwersytetu. Przystanek promowy i centrum Yalovy są zaledwie 5 km dalej, co zwiększa połączenia z szerszym regionem.

Te mieszkania są skierowane do różnorodnych nabywców, w tym inwestorów poszukujących możliwości wynajmu oraz osób rozważających zakup drugiego domu. Lokalny rynek wykazuje stabilny wzrost, szczególnie w Kadıköy, gdzie popyt na jednostki mieszkalne nadal rośnie. Poziomy układ kompleksu, w połączeniu z bogatą infrastrukturą, czyni go atrakcyjną opcją dla tych, którzy chcą się przeprowadzić lub zainwestować w rozwijający się obszar.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Dzielnica Kadıköy korzysta z rosnącego popytu i ciągłego rozwoju.

• W cenie €87,500, nieruchomość oferuje konkurencyjną wartość za mieszkanie o powierzchni 40m².

• Odpowiednie dla dochodu z wynajmu lub jako drugi dom na rosnącym rynku.

TypApartment
Sypialnie1
Łazienki1
Powierzchnia mieszkalna40 m²
Plot area7000 m²
Cena / m²€2,100
MiastoIstanbul
KrajTurkey
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_YVX-00129-1-GroundFloor

Location

Więcej w istanbul

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€84,000

2,100 / m²·MERI 7.9
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie