merilista
7.9MERIDobra okazja
Mieszkanie z jedną sypialnią w Istambule — €105,000

Istanbul · Turkey

Mieszkanie z jedną sypialnią w Istambule — €105,000

+14

Mieszkanie z jedną sypialnią w Istambule — €105,000

Istanbul · Turkey

€103,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·53 m²·MERI 7.9

Yalova, miasto przeżywające znaczny rozwój, stanowi strategiczny punkt dla osób dojeżdżających do Istambułu, Bursy i Kocaeli. Nieruchomość znajduje się w kompleksie Elegant Park, wielofunkcyjnym obiekcie zaprojektowanym w celu zaspokojenia różnych potrzeb życiowych. Mieszkanie jest w odległości spaceru od niezbędnych udogodnień, w tym szkół i placówek medycznych, a także około 5,5 km od nadmorskiej promenady i piaszczystych plaż. Dworzec autobusowy oferuje wygodny dostęp, z godzinnych połączeń do głównych miast, podczas gdy pobliski Most Osmangazi umożliwia szybki dojazd do Istambułu.

To mieszkanie z jedną sypialnią jest odpowiednie zarówno dla osób przeprowadzających się, jak i nabywców drugiego domu, którzy szukają równowagi między miejską wygodą a nadmorską rekreacją. Lokalny rynek staje się coraz bardziej atrakcyjny dla inwestorów poszukujących nieruchomości w rozwijających się obszarach. Z ceną wynoszącą €105,000 i powierzchnią 53m², mieszkanie stanowi przystępny sposób na wejście w rozwijający się krajobraz nieruchomości w Yalovie, który nadal przyciąga różnorodne demografie dzięki swojej dostępności i udogodnieniom.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Rynek w Yalovie rośnie, przyciągając zarówno mieszkańców, jak i weekendowych gości.

• W cenie €105,000, mieszkanie oferuje konkurencyjną wartość na lokalnym rynku.

• Odpowiednie do wynajmu długoterminowego lub jako druga rezydencja dla osób dojeżdżających do miasta.

TypApartment
Sypialnie1
Łazienki1
Powierzchnia mieszkalna53 m²
Plot area17000 m²
Cena / m²€1,943
MiastoIstanbul
KrajTurkey
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_YVX-00201-1-MiddleFloor

Location

Więcej w istanbul

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€103,000

1,943 / m²·MERI 7.9
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie