merilista
6.4MERIStabilny rynek
Willa z 5 sypialniami w Izmire — €2,615,000

İzmir · Turkey

Willa z 5 sypialniami w Izmire — €2,615,000

+4

Willa z 5 sypialniami w Izmire — €2,615,000

İzmir · Turkey

€2,565,000·Villa·5 bedrooms·5 bathrooms·450 m²·MERI 6.4

Urla, dzielnica w Izmire, jest znana z połączenia naturalnego piękna i atrakcyjności mieszkalnej. Inwestycja składa się z 22 wolnostojących willi, z których każda znajduje się na działkach o powierzchni od 2,000 do 2,500 m², a jej lokalizacja jest strategiczna, zaledwie 50 metrów od klubu golfowego, 2 kilometry od wybrzeża i 5,2 kilometra od centrum Urli. Obszar jest dobrze obsługiwany przez lokalne udogodnienia, w tym rynki i centra handlowe, a międzynarodowe szkoły znajdują się 8,5 kilometra dalej, a lotnisko Adnan Menderes około 52 kilometry od miejsca inwestycji.

Te wille są szczególnie odpowiednie dla zamożnych rodzin poszukujących spokojnego stylu życia lub inwestorów szukających nieruchomości z potencjałem długoterminowego wynajmu. Lokalny rynek wykazuje stałe zapotrzebowanie na wysokiej jakości opcje mieszkalne, co czyni tę ofertę atrakcyjną dla nabywców drugich domów, którzy cenią sobie bliskość zarówno natury, jak i miejskich udogodnień.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Urla to poszukiwana lokalizacja znana z atrakcyjnej atmosfery mieszkalnej i wakacyjnej.

• W cenie €2,615,000, każda willa oferuje znaczną powierzchnię mieszkalną wynoszącą 450 m².

• Idealne do długoterminowego wynajmu lub jako nieruchomości w pożądanej lokalizacji.

TypVilla
Sypialnie5
Łazienki5
Powierzchnia mieszkalna450 m²
Plot area2000 m²
Cena / m²€5,700
Miastoİzmir
KrajTurkey
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_ADB-00181-5-DetachedVilla

Location

Więcej w izmir

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€2,565,000

5,700 / m²·MERI 6.4
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie