merilista
8.9MERISilna inwestycja
Mieszkanie 3-pokojowe w projekcie Liparis 5, Mersin — €130000

Mersin · Turkey

+29

Mersin · Turkey

€123,000·Apartment·3 bedrooms·2 bathrooms·195 m²·MERI 8.9

Projekt Liparis 5, zlokalizowany w dzielnicy Çeşmeli w Mersin, to znaczący kompleks mieszkalny położony zaledwie 100 metrów od plaży. Obszar ten jest znany z połączenia naturalnego piękna i dostępności, z niezbędnymi udogodnieniami, takimi jak sklepy i szkoły, w bliskiej odległości. Kompleks zajmuje powierzchnię ponad 52 000 metrów kwadratowych i oferuje różnorodne obiekty rekreacyjne, co czyni go atrakcyjną opcją zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających.

Nieruchomość ta jest szczególnie odpowiednia dla inwestorów oraz nabywców drugiego domu poszukujących nadmorskiego wypoczynku. Dzięki przestronnej powierzchni 195 metrów kwadratowych i trzem sypialniom, doskonale nadaje się dla rodzin lub grup. Lokalny rynek wykazuje rosnące zapotrzebowanie na takie nieruchomości, co odzwierciedla trend w kierunku życia w obszarach oferujących zarówno rekreację, jak i udogodnienia społecznościowe. Biorąc pod uwagę lokalizację i udogodnienia, mieszkanie stanowi realną opcję dla długoterminowej inwestycji lub wynajmu sezonowego.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Çeşmeli to poszukiwana okolica znana z naturalnego piękna i dostępu do plaży.

• W cenie €130,000, to mieszkanie o powierzchni 195 m² jest konkurencyjne na lokalnym rynku.

• Odpowiednie do długoterminowego trzymania lub jako wynajem sezonowy, biorąc pod uwagę bliskość do udogodnień.

TypApartment
Sypialnie3
Łazienki2
Powierzchnia mieszkalna195 m²
Plot area52243 m²
Cena / m²€631
MiastoMersin
KrajTurkey
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_COV-00181-3-MiddleFloor

Location

Więcej w mersin

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€123,000

631 / m²·MERI 8.9
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie