merilista
8.7MERISilna inwestycja
Mieszkanie z jedną sypialnią w Mersin — €80,000

Mersin · Turkey

Mieszkanie z jedną sypialnią w Mersin — €80,000

+21

Mieszkanie z jedną sypialnią w Mersin — €80,000

Mersin · Turkey

€80,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·75 m²·MERI 8.7

Mersin, miasto znane z rozległego wybrzeża i żywej kultury, jest miejscem tych mieszkań usytuowanych w kompleksie składającym się z dwóch bloków, który zajmuje 6,553 metrów kwadratowych. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji, zaledwie 70 metrów od lokalnych rynków, 450 metrów od plaży oraz w bliskiej odległości od podstawowych usług, takich jak szkoły i apteki. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci transportowej mieszkańcy mogą łatwo dotrzeć do głównych tras i udogodnień, w tym do planowanego lotniska Çukurova oraz różnych centrów handlowych.

Te mieszkania są skierowane do różnorodnych nabywców, w tym inwestorów poszukujących możliwości wynajmu, nabywców drugiego domu szukających nadmorskiego schronienia oraz osób przenoszących się, przyciągniętych rosnącą społecznością ekspatów w Mersin. Lokalny rynek nieruchomości wykazuje silny potencjał wzrostu, wspierany przez turystykę i gospodarkę rolną w regionie, co czyni tę nieruchomość atrakcyjną opcją dla różnych grup demograficznych.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Obszar Tomük odnotowuje rosnące zapotrzebowanie z powodu atrakcji nadmorskich i miejskich.

• W cenie €80,000, nieruchomość oferuje 75m² powierzchni mieszkalnej na konkurencyjnym rynku.

• Idealne na długoterminowe inwestycje lub jako wynajem sezonowy, biorąc pod uwagę bliskość do plaży i udogodnień.

TypApartment
Sypialnie1
Łazienki1
Powierzchnia mieszkalna75 m²
Plot area6553 m²
Cena / m²€1,067
MiastoMersin
KrajTurkey
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_ICX-00058-1-MiddleFloor

Location

Więcej w mersin

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Willa z 4 sypialniami w Belek, Antalya — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Mieszkanie 2-pokojowe w Çankaya Ankara — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Mieszkanie 4-pokojowe w Trabzonie — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€80,000

1,067 / m²·MERI 8.7
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie