merilista
7.8MERIDobra okazja
Mieszkanie z jedną sypialnią w Sobha Hartland II, Dubai — €484,000

Dubai · UAE

+9

Dubai · UAE

AED 2,025,000· €477,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·72 m²·MERI 7.8

Sobha Hartland II w Meydan to znaczący projekt w Dubaju, charakteryzujący się rozległą powierzchnią mieszkalną wynoszącą 750,000 metrów kwadratowych. Kompleks jest strategicznie usytuowany w pobliżu głównych punktów orientacyjnych miasta, w tym Dubai Mall i Palm Jumeirah, z bezpośrednim dostępem do różnych opcji transportowych. Ten obszar znany jest z połączenia naturalnych krajobrazów i miejskich udogodnień, oferując wiele centrów handlowych i obiektów rekreacyjnych, co czyni go atrakcyjną opcją dla mieszkańców poszukujących zrównoważonego stylu życia.

Nieruchomość ta jest szczególnie odpowiednia dla inwestorów i osób przenoszących się, które poszukują nowoczesnego środowiska miejskiego z wysokim potencjałem wzrostu. Lokalny rynek odzwierciedla rosnące zapotrzebowanie na jednostki mieszkalne w centralnych lokalizacjach, co czyni ją atrakcyjnym wyborem dla nabywców drugiego domu. Przy konkurencyjnej cenie €484,000 za mieszkanie o powierzchni 72m², Sobha Hartland II oferuje realną możliwość długoterminowych inwestycji i perspektyw wynajmu w bardzo poszukiwanej dzielnicy.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Meydan doświadcza wzrostu popytu, z bliskością do kluczowych miejskich udogodnień.

• Cena €484,000 za 72m² jest konkurencyjna w tym obszarze.

• Odpowiednie do generowania dochodu z wynajmu lub jako drugi dom w Dubaju.

TypApartment
Sypialnie1
Łazienki1
Powierzchnia mieszkalna72 m²
Plot area1200 m²
Cena / m²€6,625
AED / m²AED 28,125
MiastoDubai
KrajUAE
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_DXB-00058-1-MiddleFloor

Location

Więcej w dubai

Mieszkanie z 2 sypialniami w Dubaju — €4,630,000

Mieszkanie z 2 sypialniami w Dubaju — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €5,340,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €5,340,000

Dubai · Apartment

€5,265,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €1,990,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,965,000

AED 2,025,000

477,000

AED 28,125 / m²6,625 / m²·MERI 7.8
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie