merilista
7.8MERIDobra okazja
Mieszkanie z jedną sypialnią w Business Bay, Dubai — €550,000

Dubai · UAE

+6

Dubai · UAE

AED 2,305,000· €542,000·Apartment·1 bedrooms·2 bathrooms·60 m²·MERI 7.8

Business Bay to szybko rozwijająca się dzielnica w Dubaju, charakteryzująca się nowoczesną architekturą i strategiczną lokalizacją wzdłuż Kanału Dubajskiego. Obszar ten oferuje mieszankę obiektów mieszkalnych, komercyjnych i rekreacyjnych, a w pobliżu znajdują się znane punkty orientacyjne, takie jak Burj Khalifa i Dubai Mall. Dostępność jest ułatwiona dzięki głównym sieciom drogowym, które łączą mieszkańców z kluczowymi obszarami miasta, w tym z Międzynarodowym Portem Lotniczym w Dubaju i Jumeirah Beach Residence.

Nieruchomość ta jest dobrze dopasowana zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących drugiego domu w Dubaju. Połączenie konkurencyjnej ceny i ciągłego rozwoju obszaru sugeruje potencjał długoterminowego wzrostu wartości. Z żywą atmosferą społeczności i bogatą ofertą udogodnień, to mieszkanie przyciąga tych, którzy szukają zmiany stylu życia lub możliwości wynajmu w tętniącym życiem miejskim środowisku.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Business Bay to poszukiwana dzielnica z dużym popytem na nieruchomości mieszkalne.

• W cenie €550,000 oferuje konkurencyjną wartość na rynku o wysokim popycie.

• Idealne dla inwestorów lub nabywców drugiego domu poszukujących dochodu z wynajmu lub poprawy jakości życia.

TypApartment
Sypialnie1
Łazienki2
Powierzchnia mieszkalna60 m²
Cena / m²€9,033
AED / m²AED 38,417
MiastoDubai
KrajUAE
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_DXB-00242-1-Penthouse

Location

Więcej w dubai

Mieszkanie z 2 sypialniami w Dubaju — €4,630,000

Mieszkanie z 2 sypialniami w Dubaju — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €5,340,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €5,340,000

Dubai · Apartment

€5,265,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €1,990,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,965,000

AED 2,305,000

542,000

AED 38,417 / m²9,033 / m²·MERI 7.8
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie