merilista
9.3MERISilna inwestycja
Modern Apartment in Downtown Dubai

Dubai · UAE

Modern Apartment in Downtown Dubai

Modern Apartment in Downtown Dubai

Dubai · UAE

€380,000·Apartment·2 bedrooms·2 bathrooms·145 m²·MERI 9.3

Sleek modern apartment in Downtown Dubai with Burj Khalifa views.

TypApartment
Sypialnie2
Łazienki2
Powierzchnia mieszkalna145 m²
Cena / m²€2,621
MiastoDubai
KrajUAE
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertydemo-2

Location

Więcej w dubai

Mieszkanie z 2 sypialniami w Dubaju — €4,630,000

Mieszkanie z 2 sypialniami w Dubaju — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,525,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €5,340,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €5,340,000

Dubai · Apartment

€5,215,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €1,990,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,945,000

€380,000

2,621 / m²·MERI 9.3
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie