merilista
7.2MERIDobra okazja
Mieszkanie z jedną sypialnią w Ras Al Khaimah — €625,000

Ras Al Khaimah · UAE

Mieszkanie z jedną sypialnią w Ras Al Khaimah — €625,000

+19

Mieszkanie z jedną sypialnią w Ras Al Khaimah — €625,000

Ras Al Khaimah · UAE

AED 2,620,000· €616,000·Apartment·1 bedrooms·2 bathrooms·83 m²·MERI 7.2

Wyspa Al Marjan, sztuczny archipelag w Ras Al Khaimah, UAE, składa się z czterech wysp w kształcie korali, które sięgają w kierunku Zatoki Arabskiej. Zajmując 2,7 miliona metrów kwadratowych, ten nadmorski projekt znany jest z nieskazitelnych plaż oraz bliskości atrakcji, takich jak nadchodzący ośrodek Wynn Resort oraz ośrodek Manta Bay, który do 2026 roku będzie miał najwyższą plażę na dachu na świecie. Lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do kluczowych punktów, w tym The Ritz-Carlton i Al Hamra Golf Club, co zwiększa jej atrakcyjność zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

Mieszkanie z jedną sypialnią, wycenione na €625,000, stanowi atrakcyjną opcję dla inwestorów oraz nabywców drugiego domu, którzy są zainteresowani wysokimi stopami zwrotu z wynajmu oraz potencjałem wzrostu wartości. O powierzchni 83m² i z planem płatności po przekazaniu na dwa lata, nieruchomość wpisuje się w lokalne trendy dotyczące premium, w pełni umeblowanych rezydencji. Połączenie możliwości rekreacyjnych i inwestycyjnych sprawia, że to mieszkanie jest odpowiednie dla różnych profili nabywców.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się

• Wyspa Al Marjan rozwija się dzięki swojej strategicznej lokalizacji i nowym atrakcjom.

• W cenie €625,000, mieszkanie oferuje solidny potencjał zwrotu z wynajmu na konkurencyjnym rynku.

• Idealne dla inwestorów lub nabywców drugiego domu poszukujących połączenia stylu życia i długoterminowej wartości.

TypApartment
Sypialnie1
Łazienki2
Powierzchnia mieszkalna83 m²
Cena / m²€7,422
AED / m²AED 31,566
MiastoRas Al Khaimah
KrajUAE
ŹródłoTEKCE Nieruchomości
ID ofertytekce_RKT-00017-1-MiddleFloor

Location

Więcej w ras-al-khaimah

Mieszkanie z 2 sypialniami w Dubaju — €4,630,000

Mieszkanie z 2 sypialniami w Dubaju — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €5,340,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €5,340,000

Dubai · Apartment

€5,265,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €1,990,000

Mieszkanie 3-pokojowe w Dubaju — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,965,000

AED 2,620,000

616,000

AED 31,566 / m²7,422 / m²·MERI 7.2
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

Szybki kontakt — wyślemy Ci pełny raport dotyczący nieruchomości

Darmowe · Bez zobowiązań · Odpowiedź w ciągu 24h

Visit MeriSignature →

Dane rynkowe na Merilista pochodzą z oficjalnych źródeł publicznych (Eurostat, INE, Dubai Land Department, CBRT) i są tylko w celach informacyjnych. Wyniki MERI są wskaźnikami porównawczymi — nie poradą finansową. Zawsze przeprowadzaj niezależną analizę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Zastrzeżenie