merilista
5.8MERIGelişen bölge
Mijas'ta 2 Yatak Odalı Daire — €499,000

Mijas · Spain

Mijas'ta 2 Yatak Odalı Daire — €499,000

+21

Mijas'ta 2 Yatak Odalı Daire — €499,000

Mijas · Spain

€499,000·Apartment·2 bedrooms·2 bathrooms·84 m²·MERI 5.8

Fuengirola, İspanya'nın Costa del Sol bölgesinde yer alan bir sahil kasabasıdır ve canlı yaşam tarzı ile yıl boyunca çekiciliği ile tanınmaktadır. Yeni inşa edilen daireler, plaja sadece beş dakikalık sürüş mesafesinde ve Fuengirola Şehir Merkezi ile Málaga Uluslararası Havalimanı'na kısa bir mesafede yer alan iyi tasarlanmış bir kompleks içinde bulunmaktadır. Bu bölge, restoranlar, mağazalar ve rekreasyon alanları gibi birçok olanak sunarak çeşitli demografik gruplar için cazip bir destinasyon haline gelmektedir.

Bu daireler, tatil evi arayan yatırımcılar ve çekici iklimi ve topluluk olanakları nedeniyle taşınmayı düşünen bireyler dahil olmak üzere çeşitli alıcılara hitap etmektedir. Yerel gayrimenkul piyasası, bölgenin yaşam tarzı seçeneklerine ilgi duyan ulusal ve uluslararası alıcılar tarafından yönlendirilen sürekli bir talep göstermektedir. Modern olanaklar ve temel hizmetlere yakınlık ile bu mülkler, uzun vadeli değer artışı için iyi bir konumda bulunmaktadır.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Fuengirola, çeşitli olanaklar ve aktiviteler sunan aranan bir bölgedir.

• €499,000 fiyatıyla, bu 84m² daireler güçlü kira getirileri sağlayabilir.

• Yaşam tarzı ve kira potansiyeli arayan yatırımcılar veya ikinci ev alıcıları için uygundur.

TürApartment
Yatak odaları2
Banyolar2
Yaşam alanı84 m²
Fiyat / m²€5,940
ŞehirMijas
ÜlkeSpain
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_AGP-00732-2-GroundFloor

Location

mijas’de daha fazla

Málaga'da 2 yatak odalı daire — €575,000

Málaga'da 2 yatak odalı daire — €575,000

Málaga · Apartment

€575,000

Marbella'da 3 yatak odalı daire — €845,000

Marbella'da 3 yatak odalı daire — €845,000

Málaga · Apartment

€890,000

Marbella'da 2 yatak odalı daire — €660,000

Marbella'da 2 yatak odalı daire — €660,000

Marbella · Apartment

€660,000

€499,000

5,940 / m²·MERI 5.8
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname