merilista
8.6MERIGüçlü yatırım
Antalya'da 1 yatak odalı daire — €110,000

Antalya · Turkey

Antalya'da 1 yatak odalı daire — €110,000

+41

Antalya'da 1 yatak odalı daire — €110,000

Antalya · Turkey

€110,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·70 m²·MERI 8.6

Antalya'nın Altıntaş mahallesi, tarihi önemi ve modern gelişmelerin birleşimi ile karakterizedir. Precious Viva Defne Projesi'ndeki Quality Flats, Antalya Havalimanı'na 4.4 kilometre mesafede stratejik bir konumda yer alıyor ve bu sayede ulaşım kolaylığı sağlıyor. Yakın çevrede Lara Plajı, TerraCity Alışveriş Merkezi ve antik Perge kenti gibi kültürel alanlar yer almakta, hepsi kısa bir sürüş mesafesindedir. Bu bölge, iyi planlanmış konut projeleri ve zengin olanakları ile giderek daha fazla tanınmakta ve çeşitli alıcılar için cazip bir yer haline gelmektedir.

Yatırımcılar ve ikinci ev alıcıları için ideal olan bu mülk, hızla gelişen bir pazarda sağlam bir fırsat sunmaktadır. Altıntaş'taki yerel emlak manzarası, avantajlı konumu ve kaliteli inşaatı nedeniyle artan talep ile belirginleşmektedir. 70 metrekarelik yaşam alanına sahip daire, hem birincil konut arayanlar hem de stratejik bir yatırım yapmak isteyenler için konforlu bir yaşam sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Altıntaş, modern gelişmeleri ve önemli lokasyonlara yakınlığı nedeniyle artan bir talep görmekte.

• €110,000 fiyatla, daire yerel pazarda rekabetçi bir değer sunuyor.

• Canlı bir toplulukta uzun vadeli kiralama veya kişisel konut olarak uygundur.

TürApartment
Yatak odaları1
Banyolar1
Yaşam alanı70 m²
Plot area15 m²
Fiyat / m²€1,571
ŞehirAntalya
ÜlkeTurkey
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_AYT-03237-1-MiddleFloor

Location

antalya’de daha fazla

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€110,000

1,571 / m²·MERI 8.6
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname