merilista
7.2MERIİyi fırsat
Antalya'da 1 yatak odalı daire — €270,000

Antalya · Turkey

Antalya'da 1 yatak odalı daire — €270,000

+52

Antalya'da 1 yatak odalı daire — €270,000

Antalya · Turkey

€266,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·74 m²·MERI 7.2

Luviya Projesi, Antalya'nın Muratpaşa ilçesindeki Topçular mahallesinde yer almakta olup, ulaşılabilirliği ve canlı atmosferi ile tanınmaktadır. Bu gelişim, Termesos Bulvarı'na yakın stratejik bir konumda bulunarak, ulaşım bağlantılarını kolaylaştırmaktadır. Yakın çevrede marketler, alışveriş merkezleri ve sağlık tesisleri bulunmaktadır; en yakın tramvay durağı sadece 50 metre uzaklıktadır. Ikea ve Agora Alışveriş Merkezleri gibi büyük perakende noktaları 2.8 kilometre mesafededir, şehir merkezi ve Mermerli Plajı ise sırasıyla yaklaşık 5.8 kilometre ve 5.5 kilometre uzaklıktadır. Uluslararası Antalya Havalimanı, projeye 8 kilometre mesafede bulunarak, hem sakinler hem de ziyaretçiler için cazibesini artırmaktadır.

Bu mülk, kiralama fırsatları arayan yatırımcılar ve ikinci bir ev arayan bireyler dahil olmak üzere çeşitli alıcılar için uygundur. Yerel emlak piyasası, bu bölgedeki konut mülklerine yönelik sürekli bir talep göstermektedir; bu talep, temel hizmetlere ve eğlence aktivitelerine olan yakınlıktan kaynaklanmaktadır. Luviya Projesi, sunduğu çeşitli olanaklarla, yaşam kalitesine ve konfora öncelik verenlere hitap etmektedir.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Topçular mahallesi, merkezi konumu ve ulaşım bağlantıları nedeniyle artan bir talep yaşamaktadır.

• €270,000 fiyatıyla, 74m² birim yerel piyasada rekabetçi bir değer sunmaktadır.

• Sakinler ve yabancılar için uzun vadeli kiralama veya ikinci bir ev olarak idealdir.

TürApartment
Yatak odaları1
Banyolar1
Yaşam alanı74 m²
Plot area65000 m²
Fiyat / m²€3,595
ŞehirAntalya
ÜlkeTurkey
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_AYT-04507-1-MiddleFloor

Location

antalya’de daha fazla

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€266,000

3,595 / m²·MERI 7.2
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname